İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Çalışma Vize Ücretlerine Zam!

Güncellenme Tarihi: 2019-02-18 15:07:15

Türkiye'den yapılacak İngiltere çalışma vize başvuru harçlarında önümüzdeki Nisan ayında artış olması bekleniyor. Özellikle yaz aylarında İngiltere'ye staj için gidecek öğrenciler bu tarihten önce başvuru yaparak zamın etkilerinden kaçınabilirler.

 

İngiltere Hükümeti vize ücretlerinde Türkiye'den yapılacak başvurular için artışa gitmeyi planlıyor. İngiltere vizesi türlerinin tamamının ve dolayısıyla çalışma ve iş kapsamındaki başvuruların bu zamdan etkilenmesi bekleniyor. Bu bakımdan staj, çalışma, Ankara Antlaşması veya bir başka amaçla İngiltere'ye gitmek isteyen kişilere Nisan 2015 tarihinden önce başvurularını tamamlamalarını öneriyoruz.

İngiltere çalışma (iş) vizesi türleri İngiltere'de çalışma şekline ve süresine göre değişmektedir. Her bir vize için vize harcı olarak belirlenen meblağ da değişmektedir. Bahar aylarında yapılacak artış tüm vize türlerini etkileyecek olup özellikle yaz aylarında İngiltere'de staj yapmak veya sürekli olarak çalışmak üzere gitmeyi düşünen kişilerin başvurularını erken yapmaları maddi açıdan karlı olacaktır.

İngiltere vize türleri, vize ücretleri ve gerekli evraklara dair bilgi için bizimle irtibata geçebilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep'te bulunan ofislerimize gelerek çalışma/iş vize başvuruları alanında uzman danışmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz. 

İrtibat detaylarımıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Vize başvuru hakkında daha geniş çapta bilgiye İngiltere Çalışma Vizesi sayfasından ulaşabilirsiniz.

İngiltere Çalışma (İş) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Çalışma Vize Ücretlerine Zam!" sayfası 1975 defa okundu
  • ingiltere vize harcı, ingiltere vize ücreti, zam, ingiltere, vize, çalışma, iş
x

Bizi Takip Edin