İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

  • ANASAYFA / DUYURULAR / İngiltere Çalışma vizesi Kapsamında İngiltere’de Eğitim Almanın Avantajları

İngiltere Çalışma vizesi Kapsamında İngiltere’de Eğitim Almanın Avantajları

Güncellenme Tarihi: 2019-02-18 16:19:03

İngiltere çalışma vizesi kapsamında İngiltere’de dil eğitimi alarak veya çalıştığınız alanda mesleki İngilizce kursuna giderek hem İngilizcenizi geliştirmiş olursunuz hem de mesleki gelişiminize katkıda bulunmuş olursunuz.

İngiltere çalışma vizesi kapsamında İngiltere’de eğitim almak, İngilizcenizi çok iyi seviyeye getirmenize yardımcı olmakla beraber çalışma hayatınızda da daha kolay ilerlemenizi sağlar. Örneğin İngiltere'de dil eğitimi alarak  İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Ancak İngiltere’de eğitim alırken katiyen işinizi aksatmamanız gereklidir, unutulmamalı ki İngiltere iş/çalışma vizesi kapsamında asıl amaç İngiltere’de çalışmaktadır.

İngiltere’de çalışırken, dil eğitimi kapsamında mesleki İngilizce kursları da iş hayatınızda daha başarılı olmanızı ve rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı kolaylaştırabilir. İngiltere’deki dil okullarının çoğunda mesleki İngilizce kursları vardır, hatta bazıları özellikle mesleki İngilizce kursları konusunda uzmanlaşmıştır. İngiltere’de birçok alanda mesleki İngilizce kursu bulmanız mümkündür. İşletme İngilizcesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği İngilizcesi, Hukuk alanında çalışacak olanlar için İngilizce, Tıp İngilizcesi, Moda tasarım alanında çalışacak olanlar için İngilizce gibi en revaçta olan meslek gruplarının İngilizce jargonlarını mesleki İngilizce kurslarına giderek hem de uluslararası öğrencilerin bulunduğu bir sınıf ortamında öğrenebilirsiniz.

İngiltere çalışma vizesi başvuruları da dahil olmak üzere her kategorideki İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış ve İngiltere ve Türkiye’de 2006 yılından bu yana hizmet sunmakta olan danışmanlık şirketimizle İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Çalışma (İş) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Çalışma vizesi Kapsamında İngiltere’de Eğitim Almanın Avantajları" sayfası 844 defa okundu
  • İngiltere’de, dil eğitimi, mesleki İngilizce kursları, İngiltere çalışma vizesi
x

Bizi Takip Edin