Ankara Antlaşması 1963 Maddeleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2020-02-12 11:17:40

Ankara Antlaşması 1963 maddeleri, Avrupa Ekonomik Topluluğuna üye ülkelerle Türkiye arasında imzalanmış olup Türk vatandaşlarının iş kurabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Ankara Antlaşması 1963 maddeleri Avrupa Ekonomik Topluluğuna üye olan ülkelerle Türkiye arasında imzalanmıştır. Birleşik Krallık için bağlayıcılığı İngiltere’nin Avrupa Birliğine 1973 yılında girmesiyle olmuştur. AB’ye üye ülkeleri kapsamakta olup Türk vatandaşları genellikle İngiltere’yi tercih etmektedir. Bunun sebebi, Avrupa Birliğine 1963 yılından sonra giren ülkelerin mevzuatlarının farklı olmasıdır. Firma İngiltere’ye Ankara Antlaşmasıyla gitmek isteyen Türk vatandaşlarına başvuru sürecinin her aşamasında destek olmaktadır.

Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de serbest meslek sahibi olarak iş kurmak isteyen Türk vatandaşları için belirli bir evrak talebinde bulunmuyor. Diğer vize türlerinin başvurularında olduğu gibi kesinleşmiş başvuru evraklarının talep edilmiyor oluşu bu vize türünü iş kurmak isteyen bireyler için cazip kılmakla birlikte başvuru evraklarının neler olabileceği konusunda kafa karışıklığı yarattığı için zorlaştırmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu yüzden Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları yapılırken konusunda uzman bireylerden destek alınması önerilmektedir.

 Ankara Antlaşması 1963 maddeleri günümüze kadar çeşitli zamanlarda değiştirilmiştir. 1973 yılında AET’ye üye olan İngiltere, Ankara Antlaşması başvurularında talep edilecek belgelere 16 Mart 2018 tarihinde ek evraklar eklenmiştir.  Ankara Antlaşması 1963 maddelerinin ve yeni evrakların neler olduğu hakkında detaylı bilgiyi firma uzmanlarından elde edebilirsiniz.

Ankara Antlaşması 1963 maddelerinin hangilerinin değiştiği Ankara Antlaşması  İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması 1963 Maddeleri Nelerdir?" sayfası 373 defa okundu