Ankara Antlaşması 3 Yillik Vize Olarak Uzatılabilir mi?

Güncelleme Tarihi: 2020-02-13 11:09:46

Ankara Antlaşması 3 yillik vize olarak uzatma başvurusu yapan bireylerin, vize memuruna ikna edici ve inandırıcı belgeler sunamadığı durumda başvuru sahibine 1 veya 2 yıllık uzatma onayı verilebilir.

Ankara Antlaşması 3 yillik vize uzatma başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin başvuru dosyasına göre 1 veya 2 yıllık uzatma hakkı verilebilmektedir. Bunun sebebi bireylerin birtakım şartları sağlayamıyor oluşu veya başvuru dosyası içerisindeki evraklarının ikna edici olmaması olabilir. Başvuru dosyasında eksik evrak, sahte bilgi veya belge vs. tespiti halinde vize reddi verilebilecektir. Vize memurunu kandırmaya yönelik girişimlerin tespiti halindeyse vize reddine ek olarak vize başvuru yasağı alınabilecektir.

Ankara Antlaşması 3 yillik vize uzatma başvurusunun reddedilmesi halinde bireyler vize reddine itiraz edebilecektir. Vize uzatma başvurusunun reddedilmesi durumunda hangi vize reddine itiraz yollarının kullanılabileceğini firma uzmanlarına danışabilirsiniz. Ankara Antlaşması 3 yillik vize uzatma başvuru işlemlerine başlamak isteyen bireylerin firma uzmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir. Ankara Antlaşması 3 yillik vize uzatma koşulları ve başvuru prosedürleri hakkında bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir ve kafanızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması 3 yillik vize uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddine itiraz edilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması 3 Yillik Vize Olarak Uzatılabilir mi?" sayfası 338 defa okundu