Ankara Antlaşması Calisma İzni Nasıl Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2020-02-18 11:38:26

Ankara Antlaşması calisma izni almak isteyen bireylerin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakla birlikte bu koşulların sağlanmasından sonra vize reddi alma ihtimali en aza düşebilecektir.

İngiltere’de Ankara Antlaşması calisma izni ile başvuruda bulunmak isteyen bireylerin öncelikle İngiltere’de 1 yıl çalışmış olması gereklidir. 1 yıl boyunca İngiltere’de aynı iş kolunda ve aynı meslekte çalışmış olan bireyler Ankara Antlaşması Çalışan Vizesine başvurarak çalışma hayatına devam edebilir. Ancak bu vizenin alınmasıyla bireyin işe girdiği tarihten itibaren ilk üç yıl boyunca aynı iş kolunda/aynı meslekte ve aynı işverenle çalışıyor olması gereklidir.

Ankara Antlaşması calisma izni almak isteyen bireylerin bu vizeye sahip olabilmesi için sağlaması gereken diğer şartlardan biri maddi yeterliliğinin İngiltere’de yaşamını idame ettirebilmesini sağlıyor olmasıdır. Ankara Antlaşması calisma izni alacak olan bireylerin başvuru şartları arasında yüksek maddi yeterliliklerin bulunması koşulu olmasa da bireylerin maddi yeterliliklerinin İngiltere’deki asgari yaşam standartlarının üzerinde olması vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilmektedir. Vize reddi alan bireylerin idari itiraz hakkı (administrative review) bulunmakta ve bu başvuru için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini firma uzman danışmanlarına sorulması vize reddiyle tekrar tekrar karşılaşma olasılığını en aza indirmektedir.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması calisma izni alabilmek için neler yapılması gerekir?”, “Ankara Antlaşması calisma izni reddi alan bireyler nasıl itiraz edebilir?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddine itiraz edilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Calisma İzni Nasıl Alınır?" sayfası 379 defa okundu