Ankara Antlaşması Eş Vizesi Nedir?

Güncelleme Tarihi: 2020-02-21 11:15:40

Ankara Antlaşması eş vizesi, İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla bulunan bireylerin aile üyelerinin (eş ve 21 yaş altı çocuklar) başvuracağı aile birleşiminin sağlanmasının talep edildiği vize türüdür.

Ankara Antlaşması eş vizesi ile İngiltere’deki aile üyesinin yanına taşınabilmek için İnsan Haklarına dayalı aile birleşiminin gerçekleştirilebilmesi için başvurulabilen bir vize türüdür. Bu vize türünün sağlanabilmesi için çeşitli şartların sağlanması gereklidir. Bu şartlardan ilki bireyin aile üyelerinin ve kendisinin geçimini sağlayabileceğini belirli evraklarla kanıtlamasıdır.

Ankara Antlaşması eş vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanmasını sağlayacak olan şartlardan bir tanesi Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de bulunan bireyin en az 2 yıllık evli olmaları veya en az 2 yıl birlikte yaşadıklarını kanıtlaması gereklidir.

Ankara Antlaşması eş vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan eşin sürekli oturum alabilmesi için en az 5 yıl boyunca İngiltere’de bulunmuş olması gereklidir. Bu şart, Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de bulunan birey için geçerli değildir. Ankara Antlaşması eş vizesi başvuru şartlarının eş ve 21 yaş altı çocuklar için neler olabileceği konusunda firma uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, başvuru işlemlerine başlayabilirsiniz.

Ankara Antlaşması vizesi koşulları hakkında bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler. Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması eş vizesi nasıl alınır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması süresi ne kadardır?”, “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Eş Vizesi Nedir?" sayfası 427 defa okundu