Ankara Antlaşması İngiltere Oturma İzni Veriyor mu?

Güncelleme Tarihi: 2020-03-05 11:18:04

Ankara Antlaşması İngiltere oturma izni almak isteyen bireyler geçici ve sürekli oturma izni alabilmektedir.

Ankara Antlaşması İngiltere oturma izni alma imkânı veren bir antlaşmadır. İngiltere’de serbest meslek sahibi olarak iş kurmak isteyen bireyler Ankara Antlaşmasına başvuracaktır. Ankara Antlaşması Vizesi sahibi olabilmek için gerekli şartlar, puan bazlı İngiltere Vize türlerinde olduğu gibi yüksek standartlar olarak belirlenmemiştir. İngiltere’de bireylerin kurmak istedikleri işin türüne göre ve bireylerin İngiltere’de yaşamını idame ettirebilmesini sağlayacak birtakım gereklilikler Ankara Antlaşması Vizesi sahibi olabilmek için yeterli olabilecektir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu için gerekli şartların neler olabileceği hususunda firma uzmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması İngiltere oturma izni alabilmek için öncelikle bireylerin Ankara Antlaşması vizesi sahibi olması gereklidir. Ankara Antlaşmasıyla öncelikle geçici, vize süresini kapsayan oturma izni (leave to remain) alınabilmektedir. Birer yıl veya ikişer yıl olarak uzatılarak 5 yıla tamamlayan İngiltere Ankara Antlaşması Vize sahibi sürekli oturum başvurusunda bulunabilir. Sürekli oturum sahibi olarak İngiltere’de bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilmek için başvurdukları gün de dahil olmak üzere son 12 aydır İngiltere’de sürekli oturumla bulunuyor olmalıdır. İngiltere vatandaşlığı ve sürekli oturum alabilmek için Ankara Antlaşmasının hangi gereklerini yerine getirilmesi gerektiğini firma uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurabilmelerine olanak veren vize türüdür. İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi olarak çeşitlenmektedir. Ankara Antlaşması Vizesi hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firma uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vize türleri ve İngiltere ile ilgili güncel haberleri ve detaylı bilgiyi İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından edinebilirsiniz. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması İngiltere oturma izni hakkı tanıyor mu?, “Ankara Antlaşması Vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi reddi alınırsa nasıl itiraz edilir?” gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması İngiltere Oturma İzni Veriyor mu?" sayfası 297 defa okundu