Ankara Antlaşması Özellikleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2020-03-13 11:19:55

Ankara Antlaşması özellikleri çeşitli olmakla birlikte başvuru sahiplerine çeşitli ayrıcalıkla sağlamakta ve başvuru için gerekli evraklar diğer İngiltere vize türlerinden oldukça farklı olmaktadır.

Ankara Antlaşması özellikleri hakkında bilgi sahibi olarak İngiltere’de iş kurmak isteyen bireyler firma uzmanlarına Ankara Antlaşması özellikleri nelerdir? sorusunu sıklıkla sormaktadır. Ankara Antlaşması vizesi ile İngiltere’de iş kurmak isteyen bireyler, antlaşma maddeleri uyarınca başvuru ücreti ödememektedir. Ankara Antlaşması özelliklerinden bir diğeri de başvuru sahiplerine başvuru şartlarının ağırlaştırılamayacak olması ilkesidir. Bu ilke nedeniyle başvuru sahipleri diğer İngiltere vize türleri gibi (örneğin puan bazlı vize türleri) ağır vize başvuru şartlarıyla karşılaşmamaktadır. Buna örnek olarak başvuru sahiplerinden İngilizce dil yeterliğinin talep edilmemesi, yüksek miktarlarda maddi kaynakların varlığının istenmemesi vs. verilebilir. Ancak başvuru sahiplerinin İngiltere’de yaşarken iletişimini rahatlıkla, kimseye muhtaç olmadan kurabilmesi veya İngiltere’deki hayat masraflarını karşılayabilecek ve kurmak istediği işin gerektirdiği kadar maddi kaynağının bulunması vize memurunun vize verme ihtimalini artıracaktır. Ankara Antlaşması iş kurma başvurusunda bulunacak olan bireylerin kurmak istedikleri işin mahiyetine, bireyin yaşam standartlarına ve maddi kaynaklarına göre değişen başvuru evrakları hakkında detaylı bilgi almak isteyen, başvuru evraklarının kendi başvurusu içerisinde nasıl değişeceğini merak eden bireylerin firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir. Ankara Antlaşması özellikleri ve yararları hakkında bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması özellikleri ve başvuru sahibine yararları hakkında danışmanlara telefon aracılığıyla veya firma Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması özellikleri nelerdir?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?, Ankara Antlaşması süresi ne kadardır?, Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Özellikleri Nelerdir?" sayfası 354 defa okundu