Ankara Antlaşması Yapanlar Hangi Evrakları Sağlamalıdır?

Güncelleme Tarihi: 2020-03-20 11:04:43

İngiltere’de iş kurma niyetiyle Ankara Antlaşması yapanlar için gerekli başvuru evrakları diğer İngiltere puan bazlı vize türleri gibi yüksek standartlar talep etmeyip bireylerin kurmak istedikleri işe ve yaşam şartlarına göre belirlemektedir.

Ankara Antlaşması yapanlar, Ankara Antlaşmasının kesin çizgilerle belirlenmiş gerekli evraklar listesi ve belirli başvuru şartlarının bulunmaması sebebiyle şüpheye düşerek başvurusunu yapamamakta veya olması gereken başvuru dosyasını hazırlayamadığı için vize reddiyle karşılaşmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi reddi alan bireyler vize reddine itiraz hakkına sahiptir. Ankara Antlaşması yapanlar İngiltere’de iş kurmak isteyen veya çalışmak isteyen bireyler olmalıdır. İngiltere’ye Ankara Antlaşmasına başvurarak eğitim, ziyaret gibi amaçlarla gidecek olan bireylerin tespiti halinde vize reddi verilebilir. İdari itiraz (administrative review) başvurusunda bulunabilecek olan bireyler Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında vize reddi almamak için neler yapılabileceğine dair firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması yapanların sağlaması gereken şartlar çok sıkı ve ağır değildir. İngiltere’de iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarının sağlaması gereken şartlar; belirli bir seviye olmamakla birlikte İngiltere’de işini yürütebileceği ve rahat iletişim kurabileceği kadar İngilizce bilgisi, kurmak istediği işin mahiyetine dair bilgiler, İngiltere’de belirlenmiş asgari kazanç sınırının altına düşmemek kaydıyla yaşamını ve işini idame ettirebileceği kadar mali kaynağa sahip olunması vs. olarak örneklendirilebilir. Ankara Antlaşması yapanların hazırlaması gereken gerekli evraklar ve bu evrakların Brexit süreci nedeniyle değişip değişmeyeceği konusunda güncel haber ve detaylı bilgiyi İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından elde edebilirsiniz.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması yapanlar nelere dikkat etmelidir?”, “Ankara Antlaşması vizesi başvuru evrakları nelerdir?”, “Ankara Antlaşması vizesi reddine itiraz nasıl yapılır?” gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Yapanlar Hangi Evrakları Sağlamalıdır?" sayfası 717 defa okundu