İngiltere Çalışma İzni Alma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 11:22:08

İngiltere Çalışma İzni alma niyetinde olan bireyler başvuru prosedürlerini adım adım uygulayacak ve vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecek olan uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

İngiltere Çalışma İzni alma isteğinde olan bireylerin başvurabileceği çeşitli vize türleri, Bireylerin Birleşik Krallıkta kendi işini yapması, ortaklık kurması, bir iş verenin altında çalışıyor olması veya limited şirketi kurmasına göre değişiklik göstermektedir. İngiltere’de serbest meslek sahibi olarak şirket kurulması veya bir iş verenin yanında çalışıyor olunmasına göre vize türleri ve başvuru için gerekli belgeleri değişiklik göstermektedir. Örneğin, Tier-1 Girişimci Vizesi ile İngiltere’de kendi işini kuracak olan bireyleri en az £200.000 parasının banka hesabında olması ve bu hesabın vadeli olmayarak başvuru sahibinin ihtiyacı olduğu anda kullanabileceği bir hesapta bulunması gereklidir. Tier-1 Girişimci Vizesi puan bazlı sisteme tabii olması sebebiyle başvuru evraklarının puanlanırken herhangi birinin eksik olması demek başvuru sahibinin toplaması gereken puanı toplayamayarak vize reddi alabileceği anlamına gelmektedir.

İngiltere vizesi reddi aldıysanız detaylar için TIKLAYIN!

Tier-1 Vizesi 2019 Mart ayından sonra başvuru yapılamamaktadır. Ancak halihazırda bu vize türüne sahip bireyler uzatma başvurusu yapabilir, ailesini yanına alabilir, sürekli oturum başvurusu yapabilir.

Çalışma Vizesi başvuru işlemlerine başvuru ücreti ödenerek başlanır, uzman danışmanlarımız başvuru sahiplerine başvuru için gerekli evrakların listesini temin eder ve eksiksiz şekilde toparlanan gerekli evraklara uygun şekilde başvuru formları ve dilekçeleri doldurulur. Titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler başvuru merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak vize başvuru işlemlerini tamamlamış olurlar. Başvuru evraklarının neler olabileceğini uzmanlarımızdan edinebilirsiniz.   

İngiltere Çalışma İzni almak için yapılacak başvurularda gerekli evrakların ve başvuru işlemlerinin neler olduğunu İngiltere vize türleri konusunda uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilir, vize başvuru işlemlerine danışmanlarımızla başlayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri ve başvuru şartları için tıklayın!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Çalışma İzni alma mümkün müdür?”, “İngiltere’de çalışma hakkı nasıl alınır?”, “Birleşik Krallıkta çalışmak isteyenler hangi evrakları hazırlamalıdır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımızla ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Çalışma İzni Alma Başvurusu Nasıl Yapılır?" sayfası 710 defa okundu