İngiltere Çalışma Vizesi Almak İsteyenler Ne Yapmalıdır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 12:00:10

İngiltere Çalışma Vizesi almak isteyen bireyler, başvuracakları alt kategorinin başvuru şartlarını eksiksiz yerine getirmelidir.

İngiltere Çalışma Vizesi almak isteyen bireyler başvuracakları alt kategoriyi iyi belirleyerek bu vize türünün başvuru şartlarını sağlıyor olmalıdır. Puan bazlı vize türü olan ve başvuru şartlarına uygun toparlanmış gerekli evrakların puanlanarak bireyin vize için gereken puanın hepsini sağlaması gereken Çalışma Vizesinin alt dalları oldukça çeşitlidir. Tier-1 Girişimci Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi, Tier-2 Çalışma/İş Vizesi, Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi ve daha birçok dalları bulunan İngiltere Çalışma Vizelerinin her biri kendi içerisinde özel şartları bulunmaktadır.

Tier-1 Girişimci Vizesi ve Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi türleri askıya alınmış olup Tier-1 Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. İki aşamalı olan bu vize türü için öncelikle İngiltere’de bir kurumda çalışabilmek için onay almanız gereklidir. Home Office tarafından verilen bu onay belgesinden sonra başvuru işlemlerine başlayabilirsiniz.

Diğer Çalışma Vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

İngiltere Çalışma Vizesi almak isteyen bireyler uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek diğer vize türleri için gerekli puanın ne olduğunu, başvuru evraklarının nasıl değiştiğini ve başvuru prosedürlerinin nasıl izleneceğini öğrenebilirler.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ile ilgili tüm soruların yanıtlarını buradan alabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Çalışma Vizesi almak üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

“İngiltere Çalışma Vizesi almak isteyenler ne yapmalıdır?”, “Çalışma Vizesi puan bazlı vize türleri midir?”, “Çalışma Vizesi türleri için hangi evraklar gereklidir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere vizesi türleri hususunda bilgi için tıklayın.

"İngiltere Çalışma Vizesi Almak İsteyenler Ne Yapmalıdır?" sayfası 709 defa okundu