İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Sonucu Ne Kadar Sürede Çıkar?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 12:01:04

İngiltere Çalışma Vizesi başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde başvuru sahibine iletilebilmektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvuru sonucu İngiltere Konsolosluğunda 15 gün yani ortalama 3 hafta içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Çalışma Vizesi türleri başvuru değerlendirilme süreci İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. 15 iş gününden daha kısa sürede de sonuçlanabilir ancak daha uzun sürede de başvuru sahiplerinin beklemesi gerekebilir. İngiltere Çalışma Vizesi başvuru yapmak isteyen bireyler vize değerlendirme sürecini kısaltabilmek için nasıl bir yol izleyeceğini merak etmektedir. İngiltere Çalışma Vizesi türlerinin başvuru sonuçlanma süresinin kısaltılabilmesi için vize ücretine ek olarak ödenen bir miktar karşılığında Öncelikli Servislerden yararlanabilirsiniz. Bu servislere örnek olarak Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) kullanacak olan bireyler İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlayan bir servistir. Tier-2, Tier-5 ve Ziyaretçi Vizesi türler inde kullanılabilen Süper Öncelikli Servis Tier-1 Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır.

Diğer Öncelikli Servislerden Randevusuz Giriş (Flexi Appointment), Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vs. hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin danışmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvuru konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru prosedürlerini buradan öğrenebilirsiniz.

“İngiltere Çalışma Vizesi başvuru süresi neden uzar?”, “Çalışma Vizesi türleri nelerdir?”, “Hangi İngiltere vizesiyle Birleşik Krallıkta çalışabiliriz?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Sonucu Ne Kadar Sürede Çıkar?" sayfası 636 defa okundu