İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2019-04-19 09:27:47

İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında İngiltere'de çalışmak isteyen kişilerin başvuru esnasında sunması gereken evraklar İngiltere'deki çalışma planının türüne göre değişmektedir.

İngiltere Çalışma İzni Vizesi ile bir işverenin yanında çalışmak isteyen kişiler ile İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de kendi işini serbest meslek sahibi olarak yapmak isteyen kişiler veya İngiltere'de yatırım yapmak üzere İngiltere Yatırımcı Vizesi ile seyahat etmek isteyen kişilerin hazırlaması gereken evraklar farklılık göstermektedir.

İngiltere Çalışma İzni Vizesi ile İngiltere'de çalışmak isteyen kişilerin başvuru dosyası içerisinde İngiltere'de çalışma izninin orijinalini, İngiltere'de bulunan işverenin sponsorluk yazısını, İngiltere'de yapacağı işe dair gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olduğunu gösterir diploma, sertifika ve evrakları sunması gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile kendi işini kurmak isteyen kişilerin ise İngiltere'de yapmayı planladıkları işe dair yeterli bilgi, eğitim ve tecrübeye, potansiyel müşterilerle anlaşabilecek kadar İngilizce dil bilgisine, İngiltere'de işi başlatabilecek ve kara geçene dek İngiltere'deki hayatını sürdürebilecek miktarda maddi birikime sahip olduğunu gösteren evrakları mutlak surette başvuru dosyası içerisinde bulunması gerekli evraklardır.

İngiltere Yatırımcı Vizesi için gerekli evraklara dair detayları ise web sitemizde bulunan İngiltere Yatırımcı Vizesi sayfasında bulabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evrakları belirten İngiltere Vizesi başvuru merkezi veya İngiltere Konsolosluğu tarafından hazırlanmış resmi bir liste bulunmamaktadır

Çalışma Vizesi ile İngiltere'de hem çalışıp hem de eğitim alabilirsiniz. İngiltere'de çalışırken bir yandan da eğitimine devam etmek isteyen bireyler eğitim uzmanlarından bilgi edinebilir, işlemlerini başlatabilir. 

Danışmanlık şirketimiz İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır. İngiltere Sınır Ajansı (UK Border Agency) tarafından İngiltere Vizesi başvuruları hakkında yayımlanmış rehber ve yapılan binlerce başvuruyu referans alan uzmanlarımız tarafından hazırlanmış İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evrakları içeren listeye ulaşmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

"İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?" sayfası 5346 defa okundu