İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu Reddine Nasıl İtiraz Edilir?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 12:01:54

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu reddedilen bireyler, vize reddine itiraz yollarını Çalışma Vizesi türüne göre kullanabilecektir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu reddedilme sebepleri oldukça çeşitlidir. Ancak bunların en başında puan bazlı vize türü olmasından dolayı başvuru sahiplerinin vize türünün belirlediği gerekli puanı toplayamayarak vize reddi almasıdır. Vize reddi alan bireylerin Çalışma Vizesi türlerine göre itiraz hakları bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak Tier- 2 Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi başvurusu reddedildiğinde vize reddine itiraz yolları kullanılabilmektedir. İdari itiraz yolu, yalnızca vize memurundan kaynaklı bir hata ve bu hatanın kanıtlanabiliyor olması sebebiyle başvuru yapılabilecek bir vize reddine itiraz yoludur. İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu retlerine itiraz etmek isteyen bireylerin uzman danışmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Vize reddi alan bireyler vize reddine itiraz başvuruları ile ilgili bilgiyi bu siteden alabilir.

“İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu nasıl yapılır?”, “Çalışma vize şartları değişecek mi?”, “Çalışma vizesi kaldırılıyor mu?”, “İngiltere Çalışma Vizesi koşulları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu Reddine Nasıl İtiraz Edilir?" sayfası 715 defa okundu