İngiltere Çalışmak için Nasıl Seçenekler Sunar?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 16:52:03

İngiltere çalışmak için sunduğu seçenekler oldukça geniş olup, başvurulacak vize türleri de doğrudan veya sınırlı sürelerde çalışma hakkı verebilmektedir.

İngiltere çalışmak isteyen bireylerin başvurabileceği vize türleri İngiltere’ye yapmak istedikleri seyahatin amacına göre değişmektedir. Örneğin İngiltere’de eğitim hayatına devam edecek olan bireylerin İngiltere’de çalışma hakkı sınırlandırılmıştır. Uzun Dönem Öğrenci Vizesi sahibi olarak İngiltere’de bulunan yüksek lisans, doktora gibi amaçlarla eğitim alan bireylerin haftada 10 veya 20 saat çalışma hakkı bulunmaktadır. Çocuk Öğrenci Vizesi ile İngiltere’de bulunan 4-17 yaş arasındaki bireyler arasında 16 yaşından büyük kişilere çalışma hakkı verilmektedir. İngiltere çalışmak isteyen ve doğrudan çalışma hakkı veren Çalışma Vizesi türlerine başvuru yapacak bireylerin İngiltere’ye hangi amaçla gidiyor olduğu vize türü seçiminde oldukça önemlidir. Örneğin, yüksek miktarlarda İngiltere’de yatırım yapacak olan bireyler Tier-1 Yatırımcı Vizesi, işverene bağlı olarak kıs aşureliğine çalışma amacıyla gitmek isteyen bireyler Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi, Spor kariyerine İngiltere’de devam edecek olan atletler, futbolcular vb. Tier-2 Sporcu Vizesine başvuru yapması gereklidir. İngiltere çalışmak için başka hangi seçenekleri sunduğunu öğrenmek isteyen bireyler uzman danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Öğrenci Vizesi için tıklayın. 

2006 yılından beri firmamızın İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere çalışmak için hangi vize türüne başvurmalıyım?”, “İngiltere Çalışma işlemleri nasıldır?”, “İngiltere kimlere çalışma hakkı veriri?”, “İngiltere’de nasıl çalışabilirim?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere vizesi reddine ile karşılaşan bireyler buraya tıklayabilir. 

"İngiltere Çalışmak için Nasıl Seçenekler Sunar? " sayfası 646 defa okundu