İngiltere Dil Kursu Çalışma İzni Alabilir miyim?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 14:50:47

Öğrenci Ziyaretçi Vizesine başvuru yaparak İngiltere’de dil kursu çalışma izni alma imkânı bulunmamaktadır.

İngiltere’de dil kursu çalışma izni vermemekle birlikte Birleşik Krallık Öğrenci Ziyaretçi Vizesi olarak dil kursuna giden bireylerin devlet yardımlarından yararlanma hakkı bulunmamaktadır. Başvuru sahiplerinin İngiltere’deki masraflarını kendi imkanlarıyla ve sponsor aracılığıyla karşılaması gereklidir. İngiltere’de 6 aydan kısa süreli eğitimlere, mesleki kurslara vs. katılacak olan bireylerin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmamaktadır. İngiltere’de dil kursu çalışma izni alamayacak olan bireyler İngiltere’de eğitimleri sonrasında iş kurma, bir işverene bağlı olarak çalışma kararı verdiğinde başka bir vize türüne başvuru yaparak kategori değişikliği yapabilecektir.

İngiltere’de çalışmak, dil eğitimi almak, iş kurmak vb. gibi amaçları olan bireyler hangi vize türüne başvurması gerektiğini uzman danışmanlarımızdan öğrenebilecektir.

İngiltere’ye çalışma amacıyla gidecek olan bireylerin başvurması gereken vize türleri hakkında buradan bilgi alınabilir.

İngiltere’de öğrenci olmak isteyen bireylerin sahip olacağı vize türüne göre hak ve yükümlülüklerin neler olduğunu sitemizden öğrenebilirsiniz.

“İngiltere’de dil kursu çalışma izni verir mi?” konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere’de dil kursu çalışma izni verir mi?”, “İngiltere’de hangi eğitim alınırken çalışılabilir?”, “İngiltere’de hangi dil kursu benim için uygundur?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Dil Kursu Çalışma İzni Alabilir miyim?" sayfası 686 defa okundu