İngiltere Ligi Çalışma İzni Almak için Gerekenler Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 14:53:10

İngiltere Ligi çalışma izni alabilmek için başvuru sahiplerinin Sporcular için Çalışma Vizesine başvurması gereklidir.

İngiltere Ligi çalışma izni almak isteyen bireylerin belirli başvuru şartlarını sağlamaları gereklidir. Puan Bazlı Sistem içerisinde olan Sporcular için alınacak olan Çalışma Vizesi için gerekli puanın toplanması ve başvuru evraklarının sağlanması gereklidir. Bu evraklara örnek olarak başvuru sahibinin en az £945 miktar parayı banka hesaplarında bulunduğunu kanıtlamalı ve bu para banka hesabında en az 90 gün süreyle tutulmuş olmalıdır. Başvuru sahibi aynı zamanda en az A1 seviyesinde İngilizce bildiğini İngiliz İçişleri Bakanlığınca kabul edilmiş sınavlarla kanıtlamalıdır. Başvuru sahibi maddi yeterliliği ve dil bilgisinin yanı sıra İngiltere Ligi çalışma izni almak isteyen başvuru sahibinin İngiltere’deki sponsorunun sponsorluk sertifikasının bulunması gereklidir. İngiltere’de çalışmak isteyen sporcuların vize işlemleri ile ilgili kafasını kurcalayan ne varsa firmamız bu konularda profesyonel hizmet sağlayacaktır.

İngiltere Ligi çalışma izni üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru sonucunuz olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. İngiltere vizesi olumsuz sonuçlanan bireyler itiraz için vize reddine itirazlar sitemizi inceleyebilir, itiraz başvurusuna uzmanlarımızla başlayabilirler.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Ligi çalışma izni almak mümkün müdür?”, “İngiltere vize türleri nelerdir?”, “İngiltere liginde futbol oynamak için nasıl bir vize başvurusu yapılır?” gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

Diğer İngiltere vizesi türleri için tıklayın.

"İngiltere Ligi Çalışma İzni Almak için Gerekenler Nelerdir?" sayfası 662 defa okundu