İngiltere Vize Çalışma İzni Tier-2 Vizesi ile Nasıl Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 15:01:21

İngiltere vize çalışma izni Tier-2 Vizesi’ne başvuru yapılması, başvuru şartlarının eksiksiz olarak sağlanmasıyla alınabilecektir.

İngiltere vize çalışma izni veren türlerinden biri olan Tier-2 Vizesi başvurusu, AB üye ülkesi veya İsviçre vatandaşı dışında herkesin başvuru yapabileceği vize türüdür. İngiltere’de belirli bir alanda nitelikli işçi/çalışanın bulunmaması halinde firmaların bu nitelikli/bilgili kişileri/çalışanları yurt dışından temin etmesini sağlamaktadır.

İngiltere vize çalışma izni sahibi olmak isteyen bireyler bu vize türlerinin başvuru şartlarını sağlaması gerekli olup, başvuru şartlarının sağlanmasının yanı sıra puan bazlı vize kategorisinde bulunan bu vize türlerinin talep ettiği puanların başvuru evraklarının eksiksiz ve gerçeğe uygun olmasıyla tamamlanması gereklidir.

Puan Bazlı Vize türlerinden olan Tier-2 Vizesi alabilmek için başvuru sahipleri, profesyonel danışmanlığımız ile başvuru işlemlerini sürdürmeye karar verdikleri takdirde başvuru evraklarının listesini uzmanlarımızdan edinebilecekler; gerekli evrakların eksiksiz ve gerçeğe uygun olmasıyla başvuru formları uzmanlarımız tarafından doldurulacak, dilekçeler başvuru sahibinin bulunduğu duruma uygun şekilde yazılıp, gerekli tercümeler yapılacaktır. İngiltere vize çalışma izni almak için başvuru işlemlerinin son aşaması olan Başvuru Merkezinden randevu alınmasının akabinde randevu gün ve saatinde başvuru sahipleri, uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmış başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini vermesi gereklidir. Tier-2 Genel Çalışma Vizesi’nin İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiyi uzmanlarımıza danışarak edinebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere vize çalışma izni nasıl alınır?”, “Hangi Birleşik Krallık vizesi sınırlı çalışma izni verir?”, “Çalışma izni İngiltere için nasıl alınır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma vizesi türleri ile ilgili bilgi ve danışmanlık için tıklayın.

"İngiltere Vize Çalışma İzni Tier-2 Vizesi ile Nasıl Alınır?" sayfası 754 defa okundu