İngiltere Vize Çalışma İzni Uzatılabilir mi?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 11:21:11

İngiltere Vize Çalışma İzni uzatmak isteyen bireyler hangi vize türüyle başvurduğuna ve başvuru evraklarının tam olup olmamasına göre uzatma başvuru onayı alabileceklerdir.

İngiltere Vize Çalışma İzni uzatma başvuru şartları hangi vize türü ile başvuru yapıldığına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, Tier-1 Girişimci Vizesi uzatma başvurusu yapabilmek için en az iki tam zamanlı çalışana son 12 aydır iş imkânı yaratılmış olması ve haftalık çalışma süresi en az 30 saat olması gereklidir. 3 yıla kadar verilebilen vize süresine ek olarak 2 yıllık uzatma alan bireyler sürekli oturum başvurusu yapma hakkı elde edebileceklerdir. Tier-1 Vizesi ile ilgili detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

İngiltere Vize Çalışma İzni uzatma başvurusunda bulunacak olan bireyler İngiltere vize türleri konusunda uzman uzmanlarımızla irtibata geçerek hangi şartların sağlanması gerektiği ve başvuru prosedürlerinin nasıl uygulanacağı hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzmanları başvuru evraklarının eksiksiz olmasını ve başvuru dosyasının ikna edici, inandırıcı olmasını sağlayarak vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

Tier-1 Vizesi başvuruları 2019 Mart ayından itibaren kapatılmıştır. Yani bireyler bu tarihten itibaren yeni bir başvuru yapamayacaktır. Ancak halihazırda Tier-1 Vizesi sahibi bireyler;

  • Uzatma başvurusu yapabilir.
  • Sürekli oturum alabilir.
  • Vatandaşlık başvurusu yapabilir.
  • Aile üyelerini yanına alabilir.
  • İngiltere’de eğitim alabilir.

İngiltere’de eğitim için TIKLAYIN!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Vize Çalışma İzni nasıl alınır?”, “Hangi İngiliz vizesi türü çalışma hakkı verir mi?”, “İngiltere Çalışma Vizesi türleri nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

Diğer çalışma vizesi türleri hakkında bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

"İngiltere Vize Çalışma İzni Uzatılabilir mi?" sayfası 697 defa okundu