İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Din Görevlisi Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2018-12-10 13:40:09

İngiltere’de din görevlisi olarak bulunmak ve çalışmak isteyenlerin takip etmesi gereken yönergeler aşağıda verilmiştir.

İngiltere’ye din görevlisi olarak gidecek ve çalışacak olan kişiler İngiltere çalışma vizesi alt kategorilerinden birisi olan İngiltere Din Görevlisi Vizesi’ne başvuru yapabilirler. Bu İngiltere çalışma vizesine başvuru yapabilmek için sağlanması gereken şartlar aşağıdadır;

  • İngiltere’de din görevlisi olarak bulunmak isteyen kişiler, İngiltere çalışma vizesi şartlarını taşıyor olmalıdır. Bunun anlamı Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) sahibi olarak 50 Puanı tamamlamak, 16 yaşı üstünde olmak, ayrıca İngilizce ve maddi yeterliliği sağlıyor olmaktır.
  • Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) başvuru sahibinin görev yapacağı kurum/kuruluş tarafından alınmalıdır. Konu hakkında detaylı bilgi için firmamız Londra ofisiyle irtibata geçebilir ve uzmanlarımızla görüşerek sertifikanın nasıl alınacağına dair bilgi alabilirsiniz.
  • Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) puanlama sisteminde 50 puana denk gelmektedir. Yani sertifika alındığında İngilizce ve maddi yeterlilik haricinde herhangi başka bir şart aranmamaktadır.
  • İngilizce ve maddi yeterlilik seviyelerinin ne olduğu ve nasıl karşılanabileceği hususunda bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.
  • İngiltere Din Görevlisi Vizesi ile İngiltere’ye giriş yapan kişinin İngiltere sosyal yardımlarına başvurması söz konusu değildir. Başvuru sahibinin İngiltere’de kalacağı süre boyunca konaklama ve yaşam masraflarının, görev yapılacak olan kuruluş tarafından karşılanabiliyor olması gerekmektedir.

İngiltere Din Görevlisi Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması ve hassasiyet gösterilmesi gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek olumsuz sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu İngiltere vizesi türü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik Hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

İngiltere Çalışma (İş) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Din Görevlisi Vizesi" sayfası 2139 defa okundu
  • İngiltere Din Görevlisi Vizesi, Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası), İngiltere çalışma vizesi
x

Bizi Takip Edin