İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Sporcu Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2018-12-10 15:23:02

İngiltere’de sporcu olarak, profesyonel anlamda çalışmak isteyen kişiler İngiltere Sporcu Vizesi alabilmek için Puan Bazlı Sistemden 50 Puan toparlamalıdırlar.

İngiltere sporcu vizesi ile İngiltere’de sporcu olarak profesyonel anlamda çalışmak isteyen kişilerin bazı şartları sağlaması gerekmektedir. Bu şartları sağlayabildikleri takdirde Bu İngiltere vizesine başvuru yapabilirler. Bu şartlar aşağıda listelenmiştir;

  • İngiltere’de sporcu olarak, profesyonel anlamda çalışmak isteyen kişilerin Puan Bazlı Sistemden 50 Puan toparlaması gerekmektedir.
  • Başvuru sırasında, İngiltere’deki işveren tarafından gönderilen Sponsorluk Sertifikası (Certificate of Sponsorship) konsolosluk yetkililerine sunulursa 50 Puan sağlanmış olacaktır. Dolayısıyla bahsedilen Sponsorluk Sertifikası (Certificate of Sponsorship)’nın başvurudan önce temin edilmesi gerekmektedir. Sponsorluk Sertifikası (Certificate of Sponsorship)ve gerekli diğer belgelerin nereden ve nasıl temin edilebileceği hakkında bilgi almak için firmamızın Londra ofisiyle irtibata geçebilirsiniz.
  • Bu İngiltere vizesi türüne başvurmak isteyen kişilerde 50 Puanı sağlamanın yanı sıra İngilizce ve maddi yeterliliğin sağlanması şartları da aranmaktadır. Ayrıca başvuru sahibi 16 yaşın üzerinde olmalıdır.
  • İngiltere sporcu vizesi ile İngiltere’ye giden kişiler Sponsorluk Sertifikası (Certificate of Sponsorship) aldıkları kurumdan başka bir yerde çalışamazlar.
  • Bu vize türüyle İngiltere’ye gidenler devlet sosyal yardımlarına başvuramazlar.

 

İngiltere sporcu vizesine yapılacak olanbaşvurularının bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde İngiltere ve Türkiye’de bulunan ofislerimizdeki uzman danışmanlarımız gerek Türkiye’den yapacağınız başvurularda gerekse de İngiltere’den yapacağınız başvurularınızda size yardımcı olacaktır. Bu İngiltere vizesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik Hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

İngiltere Çalışma (İş) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Sporcu Vizesi" sayfası 2222 defa okundu
  • sporcu vizesi, ingiltere sporcu vizesi
x

Bizi Takip Edin