Ankara Antlaşması Belgeleri Birleşik Krallık için Neler Olabilir?

Okunma sayısı: 528
Güncellenme Tarihi:

Ankara Antlaşması Türkiye ile 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir antlaşma olup İngiltere için Avrupa Birliğine 1973 yılında girmesiyle geçerli olmuştur.

Ankara Antlaşmasının İngiltere puan bazlı vize türlerinde olduğu gibi belirlenmiş yüksek başvuru şartları bulunmamasından ve bazı Avrupa Birliği üye ülkelerinde olduğu gibi öne sürülen çeşitli zorlukların nispeten daha az olmasından kaynaklı Türk vatandaşları Avrupa Birliği ülkeleri içerisinde İngiltere’yi tercih etmektedir.

Ankara Antlaşması belgeleri yüksek standartlar içermemektedir. Başvuru sahiplerinin Birleşik Krallık’ta yapacakları işe göre ve değişiklik gösterecek olan Ankara Antlaşması belgeleri listesi, başvuru işlemlerini firma uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere uzmanlarca verilecektir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri için başvuru ücreti ödenmemektedir.

Ankara Antlaşması belgeleri listesindeki evraklar titizlikle hazırlanarak başvuru dosyasına eklenmelidir. Firma Services tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi, doldurulması gereken formların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmasını sağlayarak ve başvuru sürecinin başından sonuna kadar bireylerin yanında bulunup profesyonel destek vererek vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

Ankara Antlaşması belgelerinin neler olabileceği veya Ankara Antlaşması başvuru evraklarının değişip değişmeyeceği konusunda bilgi almak isteyen bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması belgeleri için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.