Ankara Antlaşması Belgeleri Birleşik Krallık için Neler Olabilir?

Güncelleme Tarihi: 2020-02-17 11:09:58

Ankara Antlaşması belgeleri başvuru sahiplerinin İngiltere’de yapmak istedikleri işe, yaşam standartlarına veya maddi yeterliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Antlaşması Türkiye ile 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir antlaşma olup İngiltere için Avrupa Birliğine 1973 yılında girmesiyle geçerli olmuştur. Ankara Antlaşmasının İngiltere puan bazlı vize türlerinde olduğu gibi belirlenmiş yüksek başvuru şartları bulunmamasından ve bazı Avrupa Birliği üye ülkelerinde olduğu gibi öne sürülen çeşitli zorlukların nispeten daha az olmasından kaynaklı Türk vatandaşları Avrupa Birliği ülkeleri içerisinde İngiltere’yi tercih etmektedir.

Ankara Antlaşması belgeleri yüksek standartlar içermemektedir. Başvuru sahiplerinin Birleşik Krallık’ta yapacakları işe göre ve değişiklik gösterecek olan Ankara Antlaşması belgeleri listesi, başvuru işlemlerini firma uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere uzmanlarca verilecektir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri için başvuru ücreti ödenmemektedir. Ankara Antlaşması belgeleri listesindeki evraklar titizlikle hazırlanarak başvuru dosyasına eklenmelidir. Firma Services tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi, doldurulması gereken formların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmasını sağlayarak ve başvuru sürecinin başından sonuna kadar bireylerin yanında bulunup profesyonel destek vererek vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

Ankara Antlaşması belgelerinin neler olabileceği veya Ankara Antlaşması başvuru evraklarının değişip değişmeyeceği konusunda bilgi almak isteyen bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Ankara Antlaşması belgeleri için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması belgeleri değişecek mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması belgeleri listesi nereden elde edilir?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddine itiraz edilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Belgeleri Birleşik Krallık için Neler Olabilir?" sayfası 349 defa okundu