Ankara Antlaşması Contractor Olarak İngiltere'de İş Kurmak Mümkün müdür?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 16:25:38

Ankara Antlaşması contractor olarak çalışmak isteyen bireylerin çeşitli şartları sağlaması halinde vize başvurusu yüksek oranda olumlu sonuçlanacaktır.

Ankara Antlaşması contractor olarak çalışma imkânı sağlamaktadır. Ankara Antlaşması contractor, belirli bir iş kolunda çalışan bireylerin birden fazla müşterisiyle sözleşme imzalayarak yapacağı işler için ofis açması veya freelancer olarak çalışmasını mümkün kılan vize türüdür.

Contractor olan bireyin yetkin olduğu bir iş kolunda çalışacak olması vize alma ihtimalini artıracaktır. Ancak farklı iş kollarında contractor olarak çalışması da mümkün olacaktır fakat başvuru dosyasını inceleyen vize memurunun şüpheye düşmesine sebep olup vize reddi alma ihtimalini artıracaktır.

Aynı zamanda bireylerin başvuru dosyalarında birden fazla müşterisi olacağını sözleşmeleriyle kanıtlaması oldukça yararlı olacaktır.

Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de contractor olmak isteyen bireyler başvuru şartlarının ve başvuru evraklarının neler olabileceği konusunda firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması contractor olarak giden bireylerin de eğitim hakkı bulunmaktadır. Ankara Antlaşması vizesi başvurusu yapılırken başvuru ücreti ödenmemektedir.

İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması vizesi ile ilgili detaylı bilgiyi firma uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz.

Ankara Antlaşması contractor olarak İngiltere’de iş kurma veya Ankara Antlaşmasının akıbetinin İngiltere için ne olacağı hakkında bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Contractor Olarak İngiltere'de İş Kurmak Mümkün müdür?" sayfası 222 defa okundu