Ankara Antlaşması Fransa Vizesi ile Yapılabilir mi?

Okunma sayısı: 578
Güncellenme Tarihi:

Ankara Antlaşması Fransa vizesi ile almak isteyen bireylerin internetten edindiği bilgiler yerine konusunda uzman danışmanlara danışarak Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapılması önerilmektedir.

Ankara Antlaşması Fransa için de geçerli olmakta fakat çeşitli bürokratik zorluklar nedeniyle başvuru yapılsa bile avantajlı olmamaktadır.

Ankara Antlaşması başvurusu yapmak isteyen bireyler, İngiltere’de 5 yıl yaşadıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunarak İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilecek olup İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını aldıkları takdirde geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler.

İngiltere vatandaşlığı, İngiltere pasaportu ve sürekli oturum başvurularını Ankara Antlaşması sahibi bireylerin nasıl yapabileceği hakkında detaylı bilgi almak isteyenler firma uzmanlarına danışarak detaylı bilgi alabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıda olan başvurulardır. Ankara Antlaşması vize başvurusu işlemleri sırasında profesyonel danışmanlardan destek alınması vize reddi alma ihtimali en aza indirilebilmektedir.

Tekrar tekrar vize reddi alarak aynı problemlerle karşılaşmamak için başvuru yapmak isteyenlerin uzman bireylerden destek alması önerilmektedir. Ankara Antlaşması ile İngiltere’de iş kurmak veya ortaklık kurmak isteyen bireylerin bu konu hakkında güncel haberleri takip etmek için Son Gelişmeler sayfasını sıklıkla ziyaret etmesi yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.