Ankara Antlaşması Fransa Vizesi ile Yapılabilir mi?

Güncelleme Tarihi: 2020-02-25 11:03:37

Ankara Antlaşması Fransa vizesi ile alınabilecek bir vize türü olup Türk vatandaşlarının tüm Avrupa Birliği üye ülkelerine iş kurma, ortaklık kurma veya çalışma imkânı bulabilmesini sağlamaktadır.

Ankara Antlaşması Fransa vizesi ile almak isteyen bireylerin internetten edindiği bilgiler yerine konusunda uzman danışmanlara danışarak Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapılması önerilmektedir. Ankara Antlaşması Fransa için de geçerli olmakta fakat çeşitli bürokratik zorluklar nedeniyle başvuru yapılsa bile avantajlı olmamaktadır.

Ankara Antlaşması başvurusu yapmak isteyen bireyler, İngiltere’de 5 yıl yaşadıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunarak İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilecek olup İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını aldıkları takdirde geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. İngiltere vatandaşlığı, İngiltere pasaportu ve sürekli oturum başvurularını Ankara Antlaşması sahibi bireylerin nasıl yapabileceği hakkında detaylı bilgi almak isteyenler firma uzmanlarına danışarak detaylı bilgi alabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıda olan başvurulardır. Ankara Antlaşması vize başvurusu işlemleri sırasında profesyonel danışmanlardan destek alınması vize reddi alma ihtimali en aza indirilebilmektedir. Tekrar tekrar vize reddi alarak aynı problemlerle karşılaşmamak için başvuru yapmak isteyenlerin uzman bireylerden destek alması önerilmektedir. Ankara Antlaşması ile İngiltere’de iş kurmak veya ortaklık kurmak isteyen bireylerin bu konu hakkında güncel haberleri takip etmek için Son Gelişmeler sayfasını sıklıkla ziyaret etmesi yararlı olacaktır.

Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Fransa için geçerli mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?”, “Ankara Antlaşması vize koşulları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Fransa Vizesi ile Yapılabilir mi?" sayfası 385 defa okundu