Ankara Antlaşması Hakkında Bilgi Nereden Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 15:37:07

Ankara Antlaşması hakkında bilgi almak isteyen, Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen ve Ankara Antlaşması Vize reddi almış olup itiraz başvurusu yapmak isteyen bireylerin İngiltere Vize ve vize reddine itirazlar konusunda uzmanlaşmış firmanın uzman danışmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleriyle Türkiye arasında imzalanmış olup tüm AB ülkelerinde geçerli olan bir anlaşmadır. İngiltere’de 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğine girmesinin ardından İngiltere için de bağlayıcı olmuştur.

İngiltere’de iş kurma, çalışma ve girişimci adımlar atmak isteyen bireylerin alması gereken vize türleri gibi ağır şartları bulunmayan vize türü olduğu için iş kurmak isteyen Türk vatandaşları genellikle İngiltere’yi tercih etmektedir.

İş kurmak için Türk vatandaşlarının Avrupa Birliği ülkeleri içinde daha çok İngiltere’yi tercih etmesinin bir diğer sebebi de Avrupa Birliği ülkelerinin koyduğu ek şartlar, bürokratik zorluklar ve çeşitli sebepler olabilmektedir.

Ankara Antlaşması hakkında bilgi edinmek isteyen bireyler konusunda uzmanlaşmış firmanın uzmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir. Daha çok internette forum, sözlük gibi sayfalarda araştırma yapan bireyler veya uzman olmayan kişilerce yönlendirilenler vize reddi ile karşılaşabilir.

Ankara Antlaşması Vizesi reddine itiraz etmek isteyen bireyler idari itiraz (administrative review) başvurusunda bulunabilirler. Ankara Antlaşması hakkında bilgi almak ve vize reddine itiraz başvurusu yapmak isteyen bireyler firmanın uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir başvuru işlemlerine hızlı ve dikkatli bir şekilde başlayabilirler.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması hakkında bilgi nereden elde edilir?, Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu nasıl yapılır?, Ankara Antlaşması Vizesi reddine itiraz başvurusu nasıl yapılır? gibi sorularınız varsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firmanın uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, Ankara Antlaşması vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Hakkında Bilgi Nereden Alınır?" sayfası 559 defa okundu