Ankara Antlaşması İngiltere Vatandaşlık Başvurusu Şartları Nelerdir?

Okunma sayısı: 561
Güncellenme Tarihi:

Ankara Antlaşması İngiltere vatandaşlık başvuru işlemleri oldukça karmaşık ve zor yapıdadır. Bunun sebebi, vatandaşlık başvurusunda bulunabilmek için başvuru sahiplerinin belirli şartları sağlaması gereklidir.

Ankara Antlaşması İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarına örnek olarak; başvuru tarihi de geçerli olmak üzere son 5 yıldır İngiltere’de yaşıyor olmak, Life in the UK sınavından geçmiş olmak, son 12 ay boyunca 90 günden fazla İngiltere dışında bulunmuş olmamak, İngiltere içinde ve dışında iyi karakterli olmak, adli sicil kaydının temiz olması vs. verilebilir.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere vatandaşlık başvurusu yapacak olan bireylerin başvuru şartlarının neler olabileceğini öğrenmek için firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi gereklidir.

Ankara Antlaşması İngiltere vatandaşlık başvurusu yapılabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kurmuş olan bireyler vatandaşlık başvurusu yapabilmek için hangi başvuru prosedürlerini izlemesi gerektiğine dair firma uzmanlarıyla iletişime geçmesi ve Ankara Antlaşması İngiltere vatandaşlık üzerine araştırma yapan bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması İngiltere vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?, Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?, Ankara Antlaşması vize koşulları nelerdir? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.