Ankara Antlaşması Ne Zaman ve Kimler Arasında İmzalandı?

Okunma sayısı: 609
Güncellenme Tarihi:

Ankara Antlaşması 1963 yılında Türkiye ve Avrupa Ekonomik Topluluğu ülkeleri arasında imzalanmıştır. Lüksemburg, Almanya, İtalya, Fransa, Belçika ülkeleriyle imzalanan Ankara Antlaşması İngiltere için 1973 yılında Avrupa Birliğine katılmasıyla gerçekleşmiştir.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’ye iş kurmak veya çalışmak amacıyla gitmek isteyen bireyler için belirlenmiş yüksek standartlar bulunmamaktadır. Başvuru ücretinin bulunmamasının yanı sıra, Ankara Antlaşması Vizesi işlemleri için belirli bir seviyede İngilizce bilgisi veya yüksek miktarlarda maddi yeterlilik beklenmemektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi gerekli belgelerinin neler olabileceği ve imzalandığı günden bu yana çeşitli değişikliklere uğramış olan başvuru şartlarının 2019 yılında değişip değişmeyeceği konusunda firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ne zaman ve kimler arasında imzalandı? sorusunu ve Ankara Antlaşmasıyla hangi ülkelerde iş kurulabileceğini bilmek isteyen bireyler araştırma yaparak internetten edindiği bilgilerle Ankara Antlaşması vizesine başvuru yaparak vize reddi alma ihtimalini artırmaktadır.

Ankara Antlaşması başvurusu yaparak İngiltere’de iş kurmak ve çalışmak isteyen Türk vatandaşlarının konusunda uzman danışmanları olan firma ile iletişime geçmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması ve Brexit

İngiltere’nin 2019 yılında Avrupa Birliğinden çıkacak olması Avrupa Birliği kapsamında imzalanmış olan Ankara Antlaşmasının akıbetini muallakta bırakmaktadır. Ankara Antlaşmasının Brexit süreci sonunda iptal olup olmayacağı merak konusu olmaktadır.

İngiltere’nin Mart 2019 tarihinde AB’den çıkmasından sonra Ankara Antlaşmasının aynı kalıp kalmayacağı veya başvuru şartlarının değiştirilip değiştirilmeyeceği konusunda henüz netlik kazanmış bir haber ve bilgi bulunmamaktadır.

Ankara Antlaşması vizesi şartları ve vize reddine itiraz konusunda detaylı bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilir, Ankara Antlaşması başvuru işlemlerini başlatabilmek için firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması ne zaman ve kimler arasında imzalandı?, Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?, Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilirler.