Ankara Antlaşması Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Okunma sayısı: 595
Güncellenme Tarihi:

Ankara Antlaşması vize başvurusu yapmak isteyen bireyler Avrupa ülkelerinde iş kurmak ve çalışmak için bu vize türünü kullanabilir. Ankara Antlaşmasına 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğine katılmasıyla Birleşik Krallık da dahil olmuştur. Ankara Antlaşması ile İngiltere’de iş kurmak, ortaklık kurmak veya bir şirkette çalışmak amacıyla başvuruda bulunmak isteyen bireylerden başvuru ücreti alınmamaktadır.

Ankara Antlaşması vize başvurusu için gerekli evraklar bireylerin yaşam standartlarına, kurmak istediği işin gerekliliklerine ve maddi durumlarına göre değişiklik göstermektedir. İngiltere’ye Ankara Antlaşması Vizesiyle gitmek isteyen bireylerden diğer İngiltere vize türleri gibi yüksek standartlı başvuru şartları talep edilmemektedir.

Başvuru sahiplerinin kurmak istedikleri işin gerektirdiği kadar ve İngiltere’de kalacakları süre boyunca kendilerini veya varsa bağımlılarını geçindirecek kadar maddi yeterliliğinin olması durumunda vize alma ihtimali artacaktır. Bireylerden belirlenmiş bir seviye İngilizce dil bilgisi şartı talep edilmemesi de İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarına Ankara Antlaşması vize başvurusu cazip gelmektedir.

Ankara Antlaşması vizesinin, 2019 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması durumunda ne olacağı hakkında bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması vize başvurusu nasıl yapılır, Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi, Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi, Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim, Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.