Ankara Antlaşması Vizesi için Gerekenler Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 15:15:18

Ankara Antlaşması için gerekenler, başvuru sahibinin kişisel ve maddi bilgilerinin yanı sıra bu vize türüyle İngiltere’de kurmak istediği iş veya çalışacağı meslek kolu üzerine birtakım bilgiler olarak örneklendirilebilir.

Ankara Antlaşması için gerekenler başvuru sahibinin yaşam standartlarına ve İngiltere’de yapmak istediği işe göre değişiklik göstermektedir. Ankara Antlaşmasının başvuru şartları yüksek ve ağır koşullar içermemekle birlikte İngiltere vize türleri içerisinde Türk vatandaşlarının iş kurma ve çalışma niyetiyle daha çok kullandığı vize türüdür.

Ankara Antlaşması için gerekenler listesi uzmanlarca Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunu firma uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere verilecektir. Başvuru evrakları eksiksiz olarak titizlikle hazırlanacak olan başvuru dosyasına eklenecektir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru merkezlerinden randevu alınmasına gerek olmamakla birlikte başvuru ücreti de bulunamamaktadır. Ancak vize memuru birtakım konulara netlik kazandırmak amacıyla bireylerle görüşme sağlanması talebinde bulunabilir.

Ankara Antlaşması için gerekenler listesi bireylerin kişisel ve maddi durumlarına göre değişiklik göstereceği için bu konuda güncel ve detaylı bilgi almak isteyenler firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması vizesi İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkma süreci (Brexit) sonrası durumunun ne olacağı konusunda detaylı bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"Ankara Antlaşması Vizesi için Gerekenler Nelerdir?" sayfası 559 defa okundu