FM İngiltere Çalışma İzni Alabilmek için Hangi Vize Türüne Sahip Olmalıdır?

Okunma sayısı: 1018
Güncellenme Tarihi:

FM İngiltere Çalışma İzni almak isteyenler, İngiltere’de Çalışma Vizesi türlerinden biriyle giden kişinin eşi ve çocukları olabilmektedir. (Family Members) FM İngiltere Çalışma İzni alabilecek bireylere örnek olarak Tier-2 Vizesi ile İngiltere’ye gitmiş olan bireylerin eş ve çocuklarıdır.

Tier-2 Genel Çalışma Vizesi ile Birleşik Krallığa giden bireylerin eşi ve 18 yaş altı çocukları İngiltere’ye Tier-2 Bağımlıları Vizesi ile aile birleşimi yapma hakkına sahiptirler.  İngiltere’ye gitmek isteyen bireylerin aile bağları nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı gibi belgelerle kanıtlanabiliyor olması gerekir.

İngiltere’de bir işverene bağlı olarak çalışılmasını sağlayacak olan Tier-2 Vizesi sahibinin partneri ile evli veya en az 2 yıl birlikte yaşadığını kanıtlaması gereklidir. İngiltere vize türleri ile ilgili olarak danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi ile İngiltere’de bulunan bireylerin ailelerinin de belirli sürelerde çalışma imkânı bulunmaktadır. FM İngiltere Çalışma İzni alabilmeleri için İngiltere’de bulunan aile üyesinin hangi vize türüne sahip olması gerektiği konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

FM İngiltere Çalışma İzni alabiliyor mu?, İngiltere Çalışma Vizesi sahibi bireylerin bağımlıları eğitim alma hakkı bulunmakta mıdır?, Çalışma Vizesi başvuru evrakları nelerdir? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.