İngiltere Çalışma İzni Ankara Antlaşması ile Alınabilir mi?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 11:22:33

İngiltere Çalışma İzni Ankara Anlaşması ile alınabilmesi için belirli şartların sağlanması gereklidir.

İngiltere Çalışma İzni Ankara Anlaşması Vizesi ile alınabilmektedir. Ankara Anlaşmasıyla İngiltere’de kendi işini kurmak isteyen veya bir iş verenin yanında çalışmak isteyen bireylerce çalışma izni alınabilmektedir. İngiltere’de çalışma izni alınabilecek olan yalnızca Çalışma Vizesi kategorisindeki vize türleri değil çalışma izni verilen ama sınırlandırılan vize türleriyle de İngiltere’de çalışma imkânı bulunmaktadır. Ankara Anlaşması Vizesi çalışma izni alacak olan bireylerin birtakım şartları sağlamış olması gereklidir. Örneğin İngiltere’de en az 1 yıl çalışmış olması ve başvuru yaparak vize aldıktan sonra da işe girdiği zamanda dahil olmak üzere 3 yıl boyunca aynı iş yerinde, aynı işverenle aynı işi yapması gereklidir. Aksi takdirde vize uzatma başvurusunda bulunamayacaktır.

İngiltere Çalışma İzni Ankara Anlaşması ile almak isteyen bireylerin sağlaması gereken şartlar altında İngilizce dil bilgisi, mesleki yeterlilik ve yüksek miktarda maddi gelir bulunmamaktadır. Bu yüzden Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu puan bazlı vize türlerinden olan Çalışma Vizesi türlerine göre daha kolay olarak görülmektedir. Üstelik Ankara Anlaşması Vizesi başvuru evrakları puan bazlı sisteme göre değil başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişmektedir.

İngiltere Çalışma İzni Ankara Anlaşması üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi türleri ve Ankara Anlaşması Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine sunduğu profesyonel hizmetleriyle firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de kendi işinizi kurabilir, eğitim alabilir, ailenizi yanınıza alabilir ve uzatma başvurusu yaparak sürekli oturum alabilirsiniz.

İngiltere’de alabileceğiniz eğitimler hakkında BURADAN detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi hakkında detaylar için TIKLA!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Çalışma İzni Ankara Anlaşması ile alınabilir mi?”, “Ankara Anlaşması çalışma hakkı veriyor mu?”, “Çalışma Vizesi türleri nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firmamızın uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Çalışma İzni Ankara Antlaşması ile Alınabilir mi?" sayfası 653 defa okundu