İngiltere Çalışma İzni FM için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-04 12:00:42

İngiltere Çalışma İzni fm (Family Members) için de alınabilir ve FM için gerekli evraklar bireylerin durumuna göre çeşitlilik göstermektedir.

İngiltere Çalışma İzni fm olarak aile üyeleri de başvuru sahibiyle aile birleşimi amacıyla başvuruda bulunabilir. Bu kişiler İngiltere’de Çalışma Vizesi türlerinden birine sahip olan bireylerin eşi, 18 yaş altı çocukları veya birlikte yaşadığı partnerleri olabilir.

Eşlerin ve partnerlerin vize sahibi olan kişiyle evli olduğunu veya en az 2 yıldır birlikte yaşadığını kanıtlayabiliyor olması gereklidir. İngiltere Çalışma İzni fm için gerekli başvuru evrakları vize sahibi bireyin vize türüne ve süresine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Çalışma İzni fm olarak başvuru yapacak olan bireyler başvurusunu uzman danışmanlarımızla yapmaya karar verdiği noktada, başvuru ücreti/vize harcının ödenmesinden sonra danışmanlarımızca bireylere gerekli evraklar listesi verilecektir.

Gerekli evrakların eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak toparlanması gereklidir. Bu evraklar ışığında başvuru formu ve başvuru için gerekli dilekçeler doldurulacak, tercümesi gereken evrakların tercümeleri yapılacak ve başvuru dosyası titizlikle hazırlanacaktır.

Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilecektir. Başvuru işlemleri ve başvuru dosyasında bulunması gereken başvuru evraklarının neler olduğu konusunda uzman danışmanlarımızla irtibata geçilmesi gereklidir.

İngiltere’de çalışma izni ile hem çalışabilir hem de eğitim alabilirsiniz. İngiltere’de eğitim programları ve süreleri için tıklayın!

İngiltere Çalışma İzni fm üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

"İngiltere Çalışma İzni FM için Gerekli Evraklar Nelerdir?" sayfası 904 defa okundu