İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Prosedürleri Nasıldır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 11:25:35

İngiltere Çalışma Vizesi başvuru prosedürleri ve başvuru işlemleri İngiltere vizesi konusunda uzman bireylerden destek alınmadığı sürece oldukça zor ve karmaşık süreçlerdir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin öncelikle pasaport sahibi olması gereklidir. Pasaport başvurusunu yaşadığınız ilçe nüfus müdürlüklerine yaparak kısa süre içerisinde pasaportunuzu temin edebilirsiniz. Daha sonra İngiltere vize türünüzü uzmanlarımızla birlikte belirleyerek vize başvuru işlemlerinize vize türünüze uygun başvuru harcını yatırarak başlayabilirsiniz. Vize harcı vize türüne ve alınacak olan vize süresine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu için gerekli belgeler listesini danışmanlarımızdan elde ederek eksiksiz şekilde başvuru evraklarının tamamlanmasından sonra firmamızın uzmanları başvuru formunu bu evrakların ışığında dolduracak, evraklar arasında tercümesi gereken belgelerin tercümesi yapılacaktır.

Başvuru merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru sahibi biyometrik bilgileriyle titizlikle hazırlanan başvuru dosyasını teslim edeceklerdir. Başvuru dosyasının incelenmesi ve değerlendirilmesi yaklaşık 15 iş günü (3 hafta) sürmektedir. Bu süre Öncelikli Servisler kullanılarak kısaltılabilir veya konsolosluğun yoğunluğuna göre uzayabilir.

Öncelikli Servislerle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Çalışma Vizesinin prosedürleri hakkında nereden bilgi alınabileceği üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine sunduğu profesyonel hizmetleriyle firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

“İngiltere Çalışma Vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “İngiltere çalışma hakkı öğrenci bireylere sağlıyor mu?”, “İngiltere’de iş kurmak için ne kadar sermaye gereklidir?”, “İngiltere’de çalışma vize türleri için ne kadar sürede sonuçlanır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Prosedürleri Nasıldır?" sayfası 616 defa okundu