İngiltere Çalışma Vizesi için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Okunma sayısı: 877
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler vize türlerine göre farklılık göstermektedir.

Tier-1 Vizesi, Tier-2 Vizesi ve Tier-5 Vizesi olarak ayrılan ve her birinin kendi alt dalları olan, Çalışma vizesi türleri puan bazlı sisteme tabiidir. Puan bazlı sistem, başvuru sahiplerinin vizenin gerektirdiği şartları sağlayıp sağlamadığının, gerekli evrakların şartlara uygun olup olmadığının puanlamasıdır.

Her bir vize türü için ayrı bir puan sistemi bulunmakta ve başvuru sahibi gerekli evraklardan hangisinden kaç puan alacağını bilerek başvuru dosyasını eksiksiz hazırlaması gereklidir.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgelere örnek olarak; sponsorluk belgesi, maddi yeterliliğin bulunması, banka hesabında belli bir miktar paranın bulunması, İngilizce bilgisi vb. verilebilir. Ancak bu gereklilikler bazı vize türlerinde talep edilebilir bazılarında edilmeyebilir.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler üzerine güncel bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren firmamız Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz. Başvuru işlemleri ile ilgili bilgi için tıklayın. 

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.