İngiltere Çalışma Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?

Okunma sayısı: 738
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evraklar, Çalışma Vizesi türlerinin her biri için oldukça farklıdır. Birleşik Krallık Çalışma Vizesi başvurusunda bulunabileceğiniz türleri Tier-1 Girişimci Vizesi, Tier-2 Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi türleri ve alt kategorileridir.

Bu vize türlerinin her biri için ve başvuru sahibinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin puan bazlı vize türlerinden olan Çalışma Vizesi dalı Tier-2 Çalışma Vizesinin alınabilmesi için başvuru sahibinin 50 puan alması gereklidir. Bu puanın tamamlanamaması veya başvuru sahibinin özel bir durumunun bulunması sonucunda vize alma ihtimali oldukça düşük görünmektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evrakların farklı olmasına bir diğer örnek olarak; Tier-2 Çalışma Vizesi başvurusunda bulunan bireyin puanlarına eklenecek olan kriterlerden biri başvuru sahibinin uygun iş teklifi almış olmasından 50 puan alacağı verilmektedir.

Başvuru sahiplerinin sponsorluk alabilmesi için bile sağlanması gereken şartlar vardır ve bu şartlar da puanlanmaktadır. İngiltere Çalışma Vizesi türlerinin başvuruları ve nasıl puanlama yapıldığı konusunda danışmanlarla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de em çalışıp hem de eğitim alabilirsiniz. İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız detaylı bilgi ve danışmanlık için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerine ve Çalışma Vizesine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.