İngiltere Çalışma Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 12:05:30

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evrakların değişimine Birleşik Krallık makamlarınca karar verilmekte ve buna dair henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evraklar, Çalışma Vizesi türlerinin her biri için oldukça farklıdır. Birleşik Krallık Çalışma Vizesi başvurusunda bulunabileceğiniz türleri Tier-1 Girişimci Vizesi, Tier-2 Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi türleri ve alt kategorileridir. Bu vize türlerinin her biri için ve başvuru sahibinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin puan bazlı vize türlerinden olan Çalışma Vizesi dalı Tier-2 Çalışma Vizesinin alınabilmesi için başvuru sahibinin 50 puan alması gereklidir. Bu puanın tamamlanamaması veya başvuru sahibinin özel bir durumunun bulunması sonucunda vize alma ihtimali oldukça düşük görünmektedir. İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evrakların farklı olmasına bir diğer örnek olarak; Tier-2 Çalışma Vizesi başvurusunda bulunan bireyin puanlarına eklenecek olan kriterlerden biri başvuru sahibinin uygun iş teklifi almış olmasından 50 puan alacağı verilmektedir. Başvuru sahiplerinin sponsorluk alabilmesi için bile sağlanması gereken şartlar vardır ve bu şartlar da puanlanmaktadır. Çalışma Vizesi türlerinin başvuruları ve nasıl puanlama yapıldığı konusunda danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de em çalışıp hem de eğitim alabilirsiniz. İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız detaylı bilgi ve danışmanlık için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

 İngiltere vizesi türlerine ve Çalışma Vizesine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

“İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evraklar neler olabilir?”, “İngiltere’de çalışmak için izin nasıl alınır?”, “Birleşik Krallık Çalışma Vizesi başvuru evrakları listesi kimden alınır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Çalışma Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?" sayfası 534 defa okundu