İngiltere Çalışma Vizesi Şartları Sağlanamazsa Ne Olur?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 14:41:40

Birleşik Krallığın puan bazlı vize türlerinden biri olan İngiltere Çalışma Vizesi şartları sağlanmazsa vize reddi alma oranı artırılmış olacaktır.

Çalışma Vizesi sahibi olarak İngiltere’ye gidecek olan bireylerin başvuru şartları arasında, başvurunun onaylanabilmesi için gerekli puanın toplanması gerektiği yer almaktadır. İngiltere Çalışma Vizesi şartları ve puanlama şekilleri her bir Çalışma Vizesinin alt türüne göre değişiklik gösterecektir. Puan bazlı sisteme dahil olan Çalışma Vizesi türleri, gerekli şartları ve başvuru evrakları vize memurunca puanlanmaktadır. Örneğin, Tier-2 Vizesi sahibi olabilmek için başvuru yapan bireylerin başvuru evraklarını tam sağlaması sonucunda 70 puan alması gereklidir. Başvuru sahibinin İngiltere’de sponsorluk lisansı olan bir firmadan iş teklifi almış olması 50 puan, maddi yeterlilikleri sağlıyor olması 10 puan ve İngilizce dil bilgisinde en az B1 seviyesinde olması 20 puan olarak hesaplanacaktır. Bu hesaplamaların yanlış, başvuru evraklarının eksik olması durumunda vize reddi alma ihtimalinin yükseleceğini başvuru sahipleri göz önünde tutmalıdır. İngiltere Çalışma Vizesi şartları, Tier-1, Tier-2 ve Tier-5 Vize türleri için farklılık göstermektedir.

Diğer İngiltere vizesi türlerinin başvuru şartlarını öğrenmek isteyen bireyler bizimle irtibata geçebilirler.

İngiltere Çalışma Vizesi şartları üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler Birleşik Krallık Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine sunduğu profesyonel hizmetleriyle Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla firmamıza ulaşarak vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Çalışma Vizesi şartları kategoriye göre değişiyor mu?”, “Çalışma Vizesi puan sistemi nasıl çalışır?”, “Puan bazlı sistem ne demektir?”, “Çalışma vize başvuru reddine itiraz edilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Çalışma Vizesi Şartları Sağlanamazsa Ne Olur?" sayfası 645 defa okundu