İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 Başvuru Reddi Alanlar Ne Yapabilir?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-04 11:48:42

İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 başvuru reddi alan bireyler, vize reddine itiraz yollarını kullanarak olumsuz sonucu olumluya çevirebilir.

İngiltere Çalışma Vizesi türlerinden biri olan Tier-2 Genel Çalışma Vizesi reddi almanın birçok sebebi vardır. Bunların en başında puan bazlı sisteme tabii olmasından kaynaklı olarak başvuru evraklarının puanlanmasında eksiklik olmasıdır.

Başvuru evraklarının puanlandığı (Örneğin Tier-2 Vizesi için gerekli maddi yeterlilik için 10 puan, başvuru sahibinin uygun iş teklifi almasından 50 puan alması vb.) sistemde vize alabilmek için sağlanması gereken puanın tam sağlanması vize alabilmeyi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 vizesi reddi alan bireyler vize reddine itiraz etme hakkına sahip olacaklardır. İdari itiraz yolunun kullanılabilmesi yalnızca vize memurundan kaynaklanan bir hata sebebiyle vize reddi olması ve aynı zamanda bu hatanın kanıtlanabiliyor olması gereklidir.

İngiltere vize retlerine hangi itiraz yollarının kullanılabileceği, hangi şartların sağlanması gerektiğini ve Tier-2 Vizesi ile ilgili tüm detayları uzman danışmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

Çalışma Vizesi Birleşik Krallığın Avrupa Birliğinden çıkmasından nasıl etkileneceğine dair güncel ve gerçeğe uygun bilgi ve haberleri almak isteyenler firmamızla irtibata geçebilirler.

İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzman danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermekte olan firmamız Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Vize prosedürlerini öğrenebilmek için tıklayın.

İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 alt kategorileri nelerdir?, Tier-2 Çalışma Vizesi nedir?, Tİer-2 Vizesi başvuru ret sebepleri nasıl ortadan kaldırılır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 Başvuru Reddi Alanlar Ne Yapabilir?" sayfası 898 defa okundu