İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-24 15:58:44

İngiltere Geçici Çalışma Vizesi almak için Birleşik Krallık tarafından belirlenen vize başvuru şartlarının eksiksiz sağlanması gereklidir.

Tier-5 Vize kategorisi altında bulunan İngiltere Geçici Çalışma Vizesi, Birleşik Krallığa kısa süreliğine çalışmak amacıyla gitmek isteyen bireylerce başvuru yapılabilecek İngiltere vize türüdür. Bu vize türüne başvuru yaparak onay alabilmek için Birleşik Krallık Home Office tarafından sınırlandırılmış başvuru şartlarının sağlanması gereklidir.

Tier-5 Geçici Çalışma Vizesinin 5 alt kategorisi bulunmaktadır. Başvuru sahipleri öncelikle vize türünü doğru belirlemelidir. Sporcular, vakıf, dernek vb. yardım kuruluşları, din hizmetleri alanında çalışanlar, devlet tarafından onaylanmış değişim programları, uluslararası anlaşmalar uyarınca yapılacak çalışmalar amacıyla İngiltere’ye gidecek olan bireyler her birinin kendi içerisinde belirlenmiş süreleri zarfında başvuru yapabilirler. Tier-5 Vizesi alt kategorilerinden hangisinin sizin için uygun olduğunu danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi puan bazlı vize türü olarak başvuru şartlarının sağlanması kapsamında başvuru evraklarının puanlanarak tam puan alan bireylerin vize onayı alabildiği bir vize türü olarak karşımıza çıkmaktadır. İngiltere Geçici Çalışma Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan bireylerin sağlaması gereken ve 30 puan olarak değerlendirilen çalışacağı iş yerinin vereceği sponsorluk belgesidir. Sponsorluk belgesi, Birleşik Krallık Home Office tarafından onaylanmış sponsorluk evrakı bulunan şirketlerce verilebilecektir. Aynı zamanda bireyin 10 puan alacağı maddi duruma ilişkin belgeler arasında, en az 90 gün boyunca başvuru sahibinin hesabında en az £945 bulunduğu banka hesap bilgilerinin olması gereklidir. Tier-5 Vizesi için gereken diğer evrakların neler olduğunu danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Tier-5 İngiltere Çalışma Vizesi hakkında yeni gelişmelerin neler olduğu, Tier-5 Vizesinin değişip değişmeyeceği konusunda en güncel haberlere İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Geçici Çalışma Vizesi nasıl alınır?”, “Tier-5 Vizesi için gerekli evraklar nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firmamızın uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 667 defa okundu