İngiltere Master Sonrası Çalışma İzni Alabilir miyim?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 17:14:29

İngiltere master sonrası çalışma izni alabilecek olan İngiltere Öğrenci Vizesi sahibi bireyler kategori değişikliği yapabileceklerdir.

İngiltere master sonrası çalışma izni alabilecek olan bireyler mevcut vizelerinin bitimine yakın veya vize süresinin bitiminde Çalışma Vizesi türlerine başvuruda bulunabileceklerdir.

İngiltere’de master yapan Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi sahibi bireylerin çalışma hakkı sınırlandırılmış olup, tam zamanlı olarak ve uzun yıllar veya işverenle anlaşılan süre boyunca İngiltere’de bir şirkette çalışmak ya da iş kurmak isteyen bireylerin Çalışma Vizesi türlerine (Tier-1, Tier-2 ve Tier-5 Vizeleri) başvurmaları gereklidir.

Bu vize türlerinin başvuru işlemleri ve başvuru şartları kendisine özgü olması dolayısıyla oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu sebeple başvuru İngiltere vize türleri konusunda uzmanlaşmış uzman danışmanlarımızla irtibata geçilerek bilgi alınması, güncel haberler ve bilgilerden anında haberdar olunmasını sağlayacaktır.

İngiltere master sonrası çalışma izni almak isteyen bireyler firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere master sonrası çalışma izni kimlere verilir, Çalışma Vizesi’ne geçiş yapılabilir mi gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa profesyonel hizmetlerimizden yararlanarak vize alma ihtimalini artırabilir, vize reddine itiraz edebilirsiniz.

İngiltere master sonrası çalışma izni ne zaman alınabilir?, İngiltere vize türleri hakkında nereden bilgi alınabilir?, Çalışma İzni master yaparken alınabilir mi? gibi soruları bulunan herkes İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

Çalışma Vize başvurusunda bulunmak isteyenler veya Çalışma vizesi başvurusunda ret almış olanlar danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler.

"İngiltere Master Sonrası Çalışma İzni Alabilir miyim?" sayfası 876 defa okundu