İngiltere Ogrenci Calisma İzni Tier-4 ile Alınır mı?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 17:12:50

İngiltere ogrenci calisma izni Tier-4 Vize türlerinden Uzun Dönem Öğrenci ve Çocuk Öğrenci Vizesi ile kısa süreliğine verilmektedir.

İngiltere ogrenci calisma izni almak isteyen bireyler Tier-4 Vize türünün alt kategorisi olarak Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi sahibi olarak sınırlı da olsa bir süreliğine çalışma hakkına sahip olacaktır.

İngiltere ogrenci calisma izni sahibiyken İngiltere’de sınırlı çalışma gün ve saatleri dışında çalışma hakkı elde etmek isteyen bireylerin, İngiltere Çalışma Vize kategorisinden kendisine uygun vize türünü seçmesi gereklidir.

Tier-1 Yatırımcı Vizesi, Tier-2 Sporcu Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi, Tier-2 Genel Çalışma Vizesi vb. gibi çeşitli vize türlerine başvuruda bulunacak olan birey İngiltere’de iş kurma, işverene bağlı olarak çalışma, şirket devralma, spor hayatını İngiltere’de sürdürme gibi çeşitli girişimlerde bulunabilecektir.

İngiltere ogrenci calisma izni ne kadar süre çalışma hakkı vermektedir?, Öğrenci Vizesi sahibiyken ne zaman Çalışma Vize türlerine başvurmalıyım? sorularının cevaplarını İngiltere vize türleri konusunda uzmanlaşmış firmamızdan elde edebilirsiniz.

İngiltere ogrenci calisma izni alma hakkım var mı?, İngiltere’de öğrenciyken çalışabilir miyim?, İngiltere’de çalışan bireyler eğitim alabilir mi? sorularının cevaplarını almak ve güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

"İngiltere Ogrenci Calisma İzni Tier-4 ile Alınır mı?" sayfası 829 defa okundu