İngiltere Öğrenci Vizesi Çalışma İzni için Nereye Başvurmalıyım?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-04 11:28:51

İngiltere Öğrenci Vizesi çalışma izni sahibi olmak isteyen bireylerin ne kadar çalışabileceğini veya çalışma hakkının olup olmadığını BRP (Biometric Residence Permit) belgesine bakarak anlayabiliriz.

İngiltere Öğrenci Vizesi çalışma izni, 6 ay ve üzerinde oturum izni sahibi olan bireylere verilecek olan Biyometrik Oturum İzni kartı içerisinde bilgi olarak yer almaktadır. Başvuru sahibinin İngiltere’de ne kadar süre çalışma hakkının olduğunu veya çalışma hakkının olup olmadığını öğrenebiliriz.

İngiltere Öğrenci Vizesi çalışma izni, Tier-4 Vizesi sahibi olan Çocuk Öğrenci Vizesi sahibi olan 16 yaşın üzerindeki bireyler eğitim dönemleri boyunca part-time (haftada 10 saate kadar), tatillerde full-time (tam zamanlı) olarak bu hakka sahiptir.

İngiltere vize türleri arasında puan bazlı sistem içerisinde bulunan İngiltere Öğrenci Vizesi çalışma izni alınabilen bir vize türüdür. Tier-4 Vize türleriyle ilgili olarak detaylı bilgi almak ve Tier-4 Vize türlerine başvuruda bulunmak istiyorsanız danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Diğer İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru işlemleri ve şartları hakkında bilgi ve danışmanlığı sitemizi inceleyerek alabilir, uzmanlarımızla irtibata geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz. İngiltere’de öğrenci olmak istiyorsanız buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerine ve İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

İngiltere Öğrenci Vizesi çalışma izni nasıl alınır?, Öğrenci Vizesi ile çalışma izni alma şartları nelerdir?, İngiltere Öğrenci Vizesi ile çalışma izni süresi ne kadardır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Çalışma İzni için Nereye Başvurmalıyım?" sayfası 700 defa okundu