İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni Verir mi?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-24 16:09:17

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni veren vize türü Tier-4 vize türlerinden biri olan Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesidir.

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni başvuru sahipleri Birleşik Krallıkta almak istedikleri eğitim programının türüne ve maddi imkanlarına uygun olarak Tier 4 Vizesi ile çalışma izni sahibi olabilecektir. İngiltere’de Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Post-doktora eğitimi almak isteyen öğrenciler part-time (yarı zamanlı) olarak çalışma imkanına sahiplerdir. İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden biri olan Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ile haftada 10 veya 20 saat çalışabilecektir. İngiltere’de bu vize türüyle dil eğitimi alacak olan bireylerin İngiltere’de çalışma imkânı bulunmamakta, yalnızca uzun süreli eğitim alacak olan bireyler çalışma imkanına sahip olacaklardır. Tier-4 Vize türleri ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi hakkında daha detaylı bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni, Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusu yaparak onay alan 4-17 yaş arasındaki bireylere de verilmiştir. Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunan 16 yaşın üzerindeki bireylerin çalışma hakkı İngiltere’deki eğitimleri boyunca part-time (haftada 10 saate kadar), tatillerde full-time (tam zamanlı) olarak bulunmaktadır. İngiltere öğrenci vizesi ile çalışma izni başvuru sahiplerine yukarıda belirtilen şartlarda dahilinde verilmekte olup 16 yaşından küçük çocukların ve Tier-4 Çocuk Öğrenci vizesi ile dil eğitimi alacak olan bireylerin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmamaktadır. Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi ile ilgili olarak uzmanlarımızla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık ve müşavirlik şirketidir.

Çalışma Vizesi türleri hakkında güncel ve gerçeğe uygun bilgi ve haberleri almak isteyen bireyler İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip etmelidir.

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni nasıl alınır?”, “Öğrenci Vizesi alan bireylerin çalışma hakkı var mıdır?”, “İngiltere’de çalışmak için hangi vize türüne başvurmak gereklidir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni Verir mi?" sayfası 771 defa okundu