İngiltere Part Time Çalışma İzni Süresi Ne Kadardır?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 17:10:19

İngiltere part-time çalışma izni belirli vize türleriyle birlikte sınırlı çalışma hakkını temsilen verilmektedir ve vize türlerinin verdiği sınırlamalara göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere part-time çalışma izni sahibi olmak isteyen bireylerin belirli vize türlerine sahip olması gereklidir.

Örneğin İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi sahibi bireylerin İngiltere’de eğitim aldıkları süre boyunca 16 yaşından büyük olunması kaydıyla eğitim süreci boyunca part-time, tatil sürelerinde full-time çalışma hakkı bulunmaktadır.

İngiltere’de bu vize türü sahibi olarak 16 yaşın altındaki bireylerin çalışma hakkı bulunmamaktadır. İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ile çalışma imkânı 10 saat olup 20 saate kadar çıkmaktadır.

İngiltere part-time çalışma izninin başka hangi vize türleriyle alınabileceğini, Çalışma Vizesi türlerinin neler olduğunu İngiltere vizesi ve vize retleri konusunda uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek bilgi edinebilirsiniz. Vize reddi alan bireyler itirazlar için buradan bilgi alabilirler.

İngiltere’de Çalışma Vizesi türlerinden birine sahip olan bireyler iş kurma, işverene bağlı olarak çalışma vb. çeşitli girişimlerde bulunma hakkı elde edecektir. Çalışma Vizesi başvurularının nasıl yapıldığı, hangi vize türünün hangi şartları talep ettiğini uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere part-time çalışma izni üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere part-time çalışma izni alınabilir mi?, İngiltere’de part time çalışma izni nasıl alınır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.a

"İngiltere Part Time Çalışma İzni Süresi Ne Kadardır?" sayfası 950 defa okundu