İngiltere Premier Ligi Çalışma İzni Alabilir miyim?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-04 11:12:52

İngiltere Premier Ligi çalışma izni almak isteyenlerin, Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunması gereklidir.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni sahibi olmak isteyen sporcuların, Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunarak gerekli şartları eksiksiz sağlaması gereklidir.

Bu şartların neler olabileceği konusunda örnek vermek gerekirse; dil bilgisi, maddi yeterlilik, sporcunun İngiltere’deki sponsorunun bilgileri ve yeterliliği vs. sayılabilmektedir.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni alabilmek için İngilizce bilgisinin en az A1 seviyesinde olduğunu ifade etmelidir. Maddi yeterliliği açısından en az £945 paranın başvuru sahibinin hesabında 90 gün boyunca bulunmuş olması gereklidir.

İngiltere’de sporculuk kariyerine devam edecek veya İngiltere’ye spor faaliyetleri için gidecek olan futbolcular, atletler vb. Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvurması gerekmektedir.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni hakkında bilgi ve haberleri almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya firmamıza telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri’ni sitemizi inceleyerek öğrenebilir, uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni alabilir miyim?, İngiltere Premier Liginde çalışmak için kimler Çalışma Vizesi başvurusu yapabilir?, İngiltere vize türleri ile ilgili nereden bilgi alabilirim? vb. tüm soruları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak sorabilirsiniz.

"İngiltere Premier Ligi Çalışma İzni Alabilir miyim?" sayfası 1001 defa okundu