İngiltere Vize Çalışma İzni Tier-2 Vizesi Nasıl Alınır?

Güncelleme Tarihi: 2022-04-01 17:02:15

İngiltere vize çalışma izni Tier-2 Vizesi türüne başvuru yapılması, başvuru şartlarının eksiksiz olarak sağlanmasıyla alınabilecektir.

İngiltere vize çalışma izni veren türlerinden biri olan Tier-2 Vizesi İngiltere’de bulunmayan nitelikli elemanların İngiltere’ye getirilmesini sağlamaktadır. Bu vize türüne başvuru yapacak olan bireyleri başvuru prosedürlerini uygulaması ve gerekli şartları sağlaması önemlidir.

İngiltere vize çalışma izni sahibi olmak isteyen bireyler bu vize türlerinin başvuru şartlarını sağlaması gerekli olup, başvuru şartlarının sağlanmasının yanı sıra puan bazlı vize kategorisinde bulunan bu vize türlerinin talep ettiği puanların başvuru evraklarının eksiksiz ve gerçeğe uygun olmasıyla tamamlanması gereklidir. İngiltere vizesi başvuru işlemleri ile ilgili bilgi için tıklayın. 

Puan Bazlı Vize türlerinden olan Tier-2 Vizesi alabilmek için başvuru işlemlerini bizimle sürdürmeye karar verdikleri takdirde başvuru evraklarının listesini uzmanlarımızdan edinebilecekler; gerekli evrakların eksiksiz ve gerçeğe uygun olmasıyla başvuru formları uzmanlarımız tarafından doldurulacak, dilekçeler başvuru sahibinin bulunduğu duruma uygun şekilde yazılıp, gerekli tercümeler yapılacaktır.

İngiltere vize çalışma izni almak için başvuru işlemlerinin son aşaması olan başvuru merkezinden randevu alınmasının akabinde randevu gün ve saatinde başvuru sahipleri, uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmış başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini vermesi gereklidir.

Tier-2 Vize türlerinin başvuru prosedürleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiyi uzmanlarımıza danışarak edinebilirsiniz. Çalışma Vizesi türleri için tıklayın. 

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vize çalışma izni nasıl alınır?, Hangi Birleşik Krallık vizesi sınırlı çalışma izni verir?, Çalışma izni İngiltere için nasıl alınır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Vize Çalışma İzni Tier-2 Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 816 defa okundu