İngiltere Yüksek Lisans Sonrası Çalışma İzni ile Kalmaya İzin Verir mi?

Okunma sayısı: 909
Güncellenme Tarihi:

İngiltere’de yüksek lisans yapan bireylerin Tier-4 Vize türlerinden biri olan Uzun Dönem Öğrenci Vizesine başvuru yapması gereklidir.

Tier-4 Vizesi türlerinin neler olabileceği ve Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunun nasıl yapılabileceğini uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni almak isteyen bireyler elinde mevcut olan Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesinin bitmesine yakın bir tarihte veya bitmesinin akabinde Çalışma Vizesi türlerinden birine başvuruda bulunabileceklerdir.

İngiltere’ye sporcu olarak gitmek isteyenler Tier-2 Sporcu Vizesine, İngiltere’de kısa süreliğine bir işverene bağlı olarak çalışmak için gidecek olan bireyler Tier-5 Geçici Çalışma Vizesine başvuru yapabilir.

Diğer Çalışma Vizesi türlerinin neler olduğu ve hangi seyahat amacıyla başvuru yapılabileceği konusunda profesyonel hizmet veren danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni alarak çalışmak, iş kurmak, şirket devralmak veya ortaklık kurmak isteyen bireylerin hangi yolu izlemesi gerektiğini, başvuru işlemlerinin nasıl yapıldığını ve vize reddi alındığı takdirde vize itirazlarının hangi itiraz yolu kullanılarak yapılabileceğini uzmanlarımız başvuru sahiplerine izah edebilecektir.

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vize türleri konusunda profesyonel danışmanlarıyla başvuru sahiplerine hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.