İngiltere’de Çalışma İmkânı Var mıdır?

Okunma sayısı: 923
Güncellenme Tarihi:

İngiltere’de çalışma imkânı veren (sınırlandırılmış şeklide veya doğrudan çalışma amacıyla) çeşitli İngiltere Vizesi türleri bulunmaktadır.

Bunlardan biri Çalışma Vizesi türleridir. İngiltere’de iş kurma, çalışma, ortaklık kurma gibi amaçlarla Çalışma Vizesi türleri olan ve kendilerinin de seyahat amacına göre değişen alt kategorileri bulunan Tier-1, Tier-2 ve Tier-5 Vizesine başvuru yapılabilir.

İngiltere’de çalışma imkânı sınırlı olarak verilen vize türleri de mevcuttur. Tier-4 Öğrenci Vizesi türlerinden Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi türlerine haftada 10 veya 20 saat olarak, part-time veya full time olarak çalışma hakkı verilmektedir.

İngiltere Vizesi ile ilgili olarak uzman danışmanlarımızla irtibata geçilmesi vize reddi alma ihtimalini en aza indirilmesinde başvuru sahiplerine yardımcı olacaktır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere’de çalışma imkânı üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.