İngiltere'de Çalışma İzni Olmadan Çalışmak Ceza Almamıza Sebep Olur mu?

Güncelleme Tarihi: 2019-06-25 14:44:23

İngiltere’de Çalışma İzni olmadan çalışmak göçmenlik kanununca belirlenmiş ceza ve yaptırımların uygulanmasına sebep olacaktır.

İngiltere’de Çalışma İzni olmadan çalışmak İngiltere yasalarına ve İngiltere İçişleri Bakanlığınca belirlenmiş göçmenlik yönetmelikleri ve düzenlemelerine aykırı olduğu için yine yasalarla belirlenmiş çeşitli cezaların uygulanmasını öngörmektedir. İngiltere vize türlerinin bir kısmı ile İngiltere’de direk olarak çalışma hakkı elde edebiliyorsunuz ve bir kısmıyla da sınırlı olarak (asıl amacın çalışmak olmaması kaydıyla) çalışma imkânı buluyorsunuz. Ancak İngiltere’de yasa dışı yollarla bulunan, vize sahibi olsa bile vizesinin çalışma izni vermemesine rağmen çalıştığı belirlenen bireylerin göçmenlik geçmişleri olumsuz etkilenecek ve İngiltere’ye giriş yasağı veya vizesinin iptal edilmesine kadar çeşitli cezalar verilebilecektir. İngiltere vizesi almak zor ve karmaşık yapıda olmasına rağmen danışmanlık şirketleri aracılığıyla başvuru yapan bireylerin vize reddi alma ihtimali oldukça düşmektedir. İngiltere’de yasa dışı olarak bulunmak yerine veya İngiltere’ye gidiş amacınızı saklayarak başka vize türlerine başvurmak yerine uzmanlarımızla irtibata geçerek ileride karşılaşabileceğiniz problemleri önceden çözebileceğiniz profesyonel danışmanlarla irtibata geçebilirsiniz.

Vize reddine itirazlar için tıklayın.

İngiltere’de Çalışma İzni olmadan çalışmak, İngiltere’ye gittikten sonra yapılması gereken prosedürler ve İngiltere’de vize ile bulunan bireylerin hak ve yükümlülüklerinin neler olduğu üzerine güncel bilgi ve haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

 “İngiltere’de Çalışma İzni olmadan çalışmak yasak mıdır?”, “İngiltere’de çalışma izni olmadan çalışırsam ne gibi cezalar alırım?”, “İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?” gibi sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilir, Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere'de Çalışma İzni Olmadan Çalışmak Ceza Almamıza Sebep Olur mu?" sayfası 934 defa okundu