Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Antlaşmasının Özellikleri Nelerdir?

“Ankara Antlaşmasının özellikleri nelerdir?” sorusunu yanıtını arayan bireyler Ankara Antlaşması hakkında detaylı ve güncel bilgiyi firma danışmanlarından edinebilirler.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Yazılım Alanında İş Kurulabilir mi?

Ankara Antlaşması yazılım alanında çalışan kişiler de başvuru yapabilir, iş kurabilir, ortaklık için başvuru yapabilir veya çalışma imkânı elde edebilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Yapanlar Hangi Evrakları Sağlamalıdır?

İngiltere’de iş kurma niyetiyle Ankara Antlaşması yapanlar için gerekli başvuru evrakları diğer İngiltere puan bazlı vize türleri gibi yüksek standartlar talep etmeyip bireylerin kurmak istedikleri işe ve yaşam şartlarına göre belirlemektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Vizesi Hangi Ülkelerde Geçerli?

Ankara Antlaşması vizesi hangi ülkelerde geçerli olduğunu merak eden bireyler için verilebilecek cevap, Avrupa Birliği ülkeleri için geçerlidir, olacaktır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Vizesi için Gerekenler Nelerdir?

Ankara Antlaşması için gerekenler, başvuru sahibinin kişisel ve maddi bilgilerinin yanı sıra bu vize türüyle İngiltere’de kurmak istediği iş veya çalışacağı meslek kolu üzerine birtakım bilgiler olarak örneklendirilebilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Antlaşması vize başvurusu, başvuru evraklarının eksiksiz olarak hazırlanarak vize memuruna ikna edici bir başvuru dosyası sunularak yapılır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Tarihi Ve Önemi Hakkında Nereden Bilgi Alınır?

Ankara Antlaşması tarihi ve önemi hakkında konusunda uzman danışmanlarıyla profesyonel hizmet veren firma ile telefon aracığıyla veya ofisleri ziyaret ederek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Son Durum Bilgileri Nereden Alınır?

Ankara Antlaşması son durum bilgileri konusunda uzman ve güncel bilgi sahibi firma danışmanları ve uzmanlarından elde edilebilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Özellikleri Nelerdir?

Ankara Antlaşması özellikleri çeşitli olmakla birlikte başvuru sahiplerine çeşitli ayrıcalıkla sağlamakta ve başvuru için gerekli evraklar diğer İngiltere vize türlerinden oldukça farklı olmaktadır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Önemi ve Maddeleri Nelerdir?

Ankara Antlaşması önemi ve maddeleri Türkiye ve Türk vatandaşları açısından oldukça büyüktür. Ankara Antlaşmasının önemi, vize başvuru işlemleri veya vize reddi alındıysa vize reddine itiraz etmek isteyen bireylerin firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Ne Zaman ve Kimler Arasında İmzalandı?

Ankara Antlaşması ne zaman ve kimler arasında imzalandı? konusunda araştırma yapan, güncel ve doğru bilgiye ulaşmak isteyen bireylerin firma ile iletişime geçmesi önerilmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Ne Zaman Bitiyor?

Ankara Antlaşması ne zaman bitiyor? konusunda araştırma yapan bireylerin İngiltere’nin Brexit süreci boyunca ve sonrasında bu konuda karar alınabileceğini bilmeli ve güncel değişiklikleri firma uzmanlarından edinebileceklerdir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Mülakat Soruları Nelerdir?

Ankara Antlaşması mülakat zorunlu olmamakla birlikte vize memuru birtakım konuları açıklığa kavuşturmak için başvuru sahibiyle mülakat talebinde bulunulabilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması İtalya için Geçerli midir?

Ankara Antlaşması İtalya için geçerli olan bir vize türüdür. 1963 yılında imzalanmış olup günümüzde tüm Avrupa ülkelerinde geçerliliğini sürdürmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması İngiltere Vatandaşlık Başvurusu Şartları Nelerdir?

Ankara Antlaşması İngiltere vatandaşlık başvuru şartları arasında en önemlilerinden biri İngiltere’de 5 yıl yaşama şartıdır. Ankara Antlaşması Vizesiyle ilgili firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz

Detaylara git!

Ankara Antlaşması İngiltere Oturma İzni Veriyor mu?

Ankara Antlaşması İngiltere oturma izni almak isteyen bireyler geçici ve sürekli oturma izni alabilmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması ile İngiltere Vatandaşlığı Alınabilir mi?

Ankara Antlaşması ile İngiltere vatandaşlığı başvurusunda bulunma hakkı mevcuttur. Ankara Antlaşması Vizesi sahibi olan bireyler belirli şartları sağladığı takdirde sürekli oturum başvurusu yapabilirler.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması ile Almanya’da İş Kurulabilir mi?

Ankara Antlaşması ile Almanya’da iş kurulabileceği gibi tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan Ankara Antlaşmasıyla iş kurulabilir, ortaklık sağlanabilir, şirket veya işletme devralınabilir ya da çalışma imkânı bulunabilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Hükümlerine Göre İngiltere'de İş Kurmak Zor mudur?

Ankara Antlaşması hükümlerine göre İngiltere’de iş kurmak veya çalışma imkânı bulmak zor ve karmaşık yapıda olan başvurulardır. Ancak Ankara Antlaşması konusunda uzman bireylerden profesyonel destek alınması önerilmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Hangi Ülkeyle İmzalanmıştır?

Ankara Antlaşması hangi ülkeyle imzalanmıştır? sorusunun cevabını merak eden bireyler firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Hangi Ülkeleri Kapsıyor?

Ankara Antlaşması hangi ülkeleri kapsıyor? sorusunun cevabı olarak, 1963’te Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri arasında imzalanmış Ankara Antlaşması bazı Avrupa ülkeleri için geçerlidir, denilebilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Hakkında Bilgi Nereden Alınır?

Ankara Antlaşması hakkında bilgi almak isteyen, Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen ve Ankara Antlaşması Vize reddi almış olup itiraz başvurusu yapmak isteyen bireylerin İngiltere Vize ve vize reddine itirazlar konusunda uzmanlaşmış firmanın uzman danışmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Göçmenlik Kanunu Hakkında Nereden Bilgi Alınır?

İngiltere’de iş kurma ve çalışma imkânı veren Ankara Antlaşması göçmenlik kanunu hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vize türleri ve göçmenlik kanunu konusunda uzmanlaşmış firma danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Fransa Vizesi ile Yapılabilir mi?

Ankara Antlaşması Fransa vizesi ile alınabilecek bir vize türü olup Türk vatandaşlarının tüm Avrupa Birliği üye ülkelerine iş kurma, ortaklık kurma veya çalışma imkânı bulabilmesini sağlamaktadır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Forum Bilgileriyle Başvuru Yapılabilir mi?

Ankara Antlaşması forum veya sözlük gibi sayfaların güvenilir olmayan bilgilerinden yararlanacak olan bireyler vize reddiyle karşılaşma ihtimalini artırmakta olduğunu unutmamalıdır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Fiyatları 2019 Yılında Değişecek mi?

Ankara Antlaşması fiyatları 2019 yılında değişip değişmeyeceği konusunda bilgi almak isteyen bireylerin firma uzmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Eş Vizesi Nedir?

Ankara Antlaşması eş vizesi, İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla bulunan bireylerin aile üyelerinin (eş ve 21 yaş altı çocuklar) başvuracağı aile birleşiminin sağlanmasının talep edildiği vize türüdür.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Contractor Olarak İngiltere'de İş Kurmak Mümkün müdür?

Ankara Antlaşması contractor olarak çalışmak isteyen bireylerin çeşitli şartları sağlaması halinde vize başvurusu yüksek oranda olumlu sonuçlanacaktır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Contractor Olarak İngiltere'de İş Kurmak Mümkün müdür?

Ankara Antlaşması contractor olarak çalışmak isteyen bireylerin çeşitli şartları sağlaması halinde vize başvurusu yüksek oranda olumlu sonuçlanacaktır.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Calisma İzni Nasıl Alınır?

Ankara Antlaşması calisma izni almak isteyen bireylerin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakla birlikte bu koşulların sağlanmasından sonra vize reddi alma ihtimali en aza düşebilecektir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Belgeleri Birleşik Krallık için Neler Olabilir?

Ankara Antlaşması belgeleri başvuru sahiplerinin İngiltere’de yapmak istedikleri işe, yaşam standartlarına veya maddi yeterliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması Almanya Vizesi ile Alınabilir mi?

Ankara Antlaşması Almanya vizesi ile alınabilecek bir vize türü olup tüm Avrupa Birliği üyesi ülkelerde geçerliliğini sürdürmektedir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması AB Ülkeleri için Geçerli mi?

Ankara Antlaşması AB ülkeleri için de geçerli olmakla birlikte İngiltere’deki Türkiye ile İngiltere arasında imzalanmış Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurmalarını sağlayan bir vize türüdür.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması 3 Yillik Vize Olarak Uzatılabilir mi?

Ankara Antlaşması 3 yillik vize olarak uzatma başvurusu yapan bireylerin, vize memuruna ikna edici ve inandırıcı belgeler sunamadığı durumda başvuru sahibine 1 veya 2 yıllık uzatma onayı verilebilir.

Detaylara git!

Ankara Antlaşması 1963 Maddeleri Nelerdir?

Ankara Antlaşması 1963 maddeleri, Avrupa Ekonomik Topluluğuna üye ülkelerle Türkiye arasında imzalanmış olup Türk vatandaşlarının iş kurabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Detaylara git!

Ankara Antlasmasi Forumlar İçindeki Bilgiler Doğru Mu?

Ankara Antlasmasi forumlardaki güvenilirliği şüpheli ve gerçeğe uygun olmayan bilgilerle başvuru yapılarak onay alınabilecek bir vize türü olmayıp bu gibi sayfalardan yararlanılması başvuru sahibinin vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile almasına sebep olabilecektir.

Detaylara git!

İngiltere’de Çalışma İmkânı Var mıdır?

İngiltere’de çalışma imkânı veren Çalışma Vizesi türlerine başvurarak İngiltere’de çalışma hakkı elde edebilirsiniz.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İmkanları Hangi İş Kollarında Mevcuttur?

İngiltere çalışma imkânlarına sahip olmak isteyen bireylerin İngiltere’de hangi iş kollarında çalışabileceğine dair Çalışma Vizesi belirli sınırlamalar getirmişken Ankara Anlaşması kullanacak olan bireyler için bulunmamaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Çalışmak için Nasıl Seçenekler Sunar?

İngiltere çalışmak için sunduğu seçenekler oldukça geniş olup, başvurulacak vize türleri de doğrudan veya sınırlı sürelerde çalışma hakkı verebilmektedir.

Detaylara git!

İngiltere’de Çalışma İzni Veren Vize Türü Hangisidir?

İngiltere’de çalışma izni veren vize türlerine örnek olarak Tier-4 Öğrenci Vizesi ve Çalışma Vizesi türleri örnek verilebilmektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Saatleri Sınırlı mıdır?

İngiltere çalışma saatlerinin sınırlı olup olmaması bireyin hangi vize türüne başvurduğuna göre değişiklik göstermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Şartları Bağımlılar için Nasıldır?

İngiltere çalışma şartları İngiltere’de çalışmak isteyen bireylerin bağımlıları için başvurulan vize türün göre farklılık göstermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi için Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler listesini firmamızın uzman danışmanlarından temin edebilirsiniz.

Detaylara git!

Tier-2 Vizesi Nedir?

“Tier-2 Vizesi nedir?” sorusunun cevabını arayan bireylerin İngiltere vize türleri konusunda uzmanlaşmış firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

Detaylara git!

Tier 2 Vizesi için Gerekli Belgeler İçerisinde Dil Şartı Var mıdır?

Tier-2 Vizesi için gerekli belgeler içerisinde bazı türlerde dil şartı bulunmakta bazı türlerde bulunmamaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Vize Çalışma İzni Tier-2 Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere vize çalışma izni Tier-2 Vizesi türüne başvuru yapılması, başvuru şartlarının eksiksiz olarak sağlanmasıyla alınabilecektir.

Detaylara git!

İngiltere Yüksek Lisans Çalışma İzni Almaya İzin Verir mi?

İngiltere yüksek lisans çalışma izni almak isteyen bireylere ellerinde mevcut olan Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi bu hakkı sınırlı bir şekilde vermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Yüksek Lisans Sonrası Çalışma İzni ile Kalmaya İzin Verir mi?

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni alarak İngiltere’de yaşamaya devam etmek isteyen bireylere bu hakkı sunmaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Vize Çalışma İzni Tier-2 Vizesi ile Nasıl Alınır?

İngiltere vize çalışma izni Tier-2 Vizesi’ne başvuru yapılması, başvuru şartlarının eksiksiz olarak sağlanmasıyla alınabilecektir.

Detaylara git!

İngiltere Part Time Çalışma İzni Süresi Ne Kadardır?

İngiltere part-time çalışma izni belirli vize türleriyle birlikte sınırlı çalışma hakkını temsilen verilmektedir ve vize türlerinin verdiği sınırlamalara göre değişiklik göstermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Ogrenci Calisma İzni Tier-4 ile Alınır mı?

İngiltere ogrenci calisma izni Tier-4 Vize türlerinden Uzun Dönem Öğrenci ve Çocuk Öğrenci Vizesi ile kısa süreliğine verilmektedir.

Detaylara git!

İngiltere Master Sonrası Çalışma İzni Alabilir miyim?

İngiltere master sonrası çalışma izni alabilecek olan İngiltere Öğrenci Vizesi sahibi bireyler kategori değişikliği yapabileceklerdir.

Detaylara git!

İngiltere için Çalışma İzni Puanlama Sistemi Nasıldır?

İngiltere için çalışma izni puan bazlı sisteme tabii olarak her vize alt kategorisine göre puanlama sistemleri de farklılık göstermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Futbolcu Çalışma İzni için Hangi Evraklar Gereklidir?

İngiltere futbolcu çalışma izni için gerekli evrakları; maddi yeterlilik, dil yeterliliği vb. kategorilere göre değerlendirilerek puanlanmaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Premier Ligi Çalışma İzni Alabilir miyim?

İngiltere Premier Ligi çalışma izni almak isteyenlerin, Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunması gereklidir.

Detaylara git!

İngiltere Ligi Çalışma İzni Almak için Gerekenler Nelerdir?

İngiltere Ligi çalışma izni alabilmek için başvuru sahiplerinin Sporcular için Çalışma Vizesine başvurması gereklidir.

Detaylara git!

FM İngiltere Çalışma İzni Alabilmek için Hangi Vize Türüne Sahip Olmalıdır?

FM İngiltere Çalışma İzni, Çalışma vizesi türlerinden birine sahip bireylerin eş ve 18 yaş atı çocukları başvuruda bulunabileceklerdir.

Detaylara git!

İngiltere Dil Okulu Çalışma İzni Verir mi?

İngiltere dil okulu çalışma izni almayı düşünen bireylere, İngiltere’de 6 aydan kısa süreli eğitimlere katılmak amacıyla yaptığı ziyaretlerde çalışma izni verilmemektedir.

Detaylara git!

İngiltere Dil Kursu Çalışma İzni Alabilir miyim?

Öğrenci Ziyaretçi Vizesine başvuru yaparak İngiltere’de dil kursu çalışma izni alma imkânı bulunmamaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Calisma İzni Almak Zor mudur?

İngiltere calisma izni almak ve İngiltere vize başvuru prosedürlerini adım adım izlemek oldukça zor ve karmaşık yapıdadır.

Detaylara git!

İngiltere’ye Çalışma Vizesi Alan Bireyler Sağlık Hizmetleri Kullanabilir mi?

İngiltere’ye Çalışma Vizesi ile giden bireylerin sağlık hizmetlerinden yararlanma hakkı bulunmaktadır.

Detaylara git!

İngiltere'de Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

“İngiltere’de Çalışma Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını merak eden bireyler İngiltere vizesi konusunda firmamızla irtibata geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Detaylara git!

İngiltere'de Çalışma İzni Olmadan Çalışmak Ceza Almamıza Sebep Olur mu?

İngiltere’de Çalışma İzni olmadan çalışmak göçmenlik kanununca belirlenmiş ceza ve yaptırımların uygulanmasına sebep olacaktır.

Detaylara git!

İngiltere Öğrenci Vizesi Çalışma İzni için Nereye Başvurmalıyım?

İngiltere Öğrenci Vizesi çalışma izni sahibi olmak isteyen bireylerin ne kadar çalışabileceğini veya çalışma hakkının olup olmadığını BRP (Biometric Residence Permit) belgesine bakarak anlayabiliriz.

Detaylara git!

İngiltere Öğrenci Vizesi ile Çalışma Hakkı Doğuyor mu?

İngiltere Öğrenci Vizesi ile çalışma ile çalışma hakkı Tier-4 Vize türlerinden Çocuk Öğrenci Vizesi ve Uzun Süreli Öğrenci Vizesi ile sınırlı olarak verilmektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Şartları Sağlanamazsa Ne Olur?

Birleşik Krallığın puan bazlı vize türlerinden biri olan İngiltere Çalışma Vizesi şartları sağlanmazsa vize reddi alma oranı artırılmış olacaktır.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Çalışma Vizesi ücreti, İngiltere yetkili makamlarının mali yılın bitimini takiben değiştirdiği ücretlerdir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 Başvuru Reddi Alanlar Ne Yapabilir?

İngiltere Çalışma Vizesi Tier-2 başvuru reddi alan bireyler, vize reddine itiraz yollarını kullanarak olumsuz sonucu olumluya çevirebilir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Ne Kadar Sürer?

“İngiltere Çalışma Vizesi ne kadar sürer?” sorusunun cevabını vize türüne göre daha uygun verebilecek olan firmamızın danışmanları 3 yıla kadar Çalışma Vizesinin verilebileceğini başvuru sahiplerine ifade edecektir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

“İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını arayan bireyler İngiltere vize türleri konusunda firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evrakların değişimine Birleşik Krallık makamlarınca karar verilmekte ve buna dair henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Forum Bilgileri Güncel midir?

İngiltere Çalışma Vizesi forum, güncelliğini yitirmiş ve güvenilirliği bulunmayan bilgi, yorum ve deneyimleri içermesi sebebiyle vize başvurularında dikkate alınmaması gereken bir kaynak olarak görülmelidir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Ekşi Bilgileriyle Başvuru Yapılabilir mi?

İngiltere Çalışma Vizesi ekşi sözlük bilgi ve yorumlarına dayanarak yapılan başvurularda vize reddi alma ihtimali oldukça yükselmektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Danışmanlık Şirketleri Vize Alma Garantisi Verir mi?

İngiltere Çalışma Vizesi danışmanlık şirketleriyle yapılmasına rağmen vize başvurularının oldukça zor ve karmaşık olması sebebiyle garantisi olmamaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu Reddine Nasıl İtiraz Edilir?

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu reddedilen bireyler, vize reddine itiraz yollarını Çalışma Vizesi türüne göre kullanabilecektir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Sonucu Ne Kadar Sürede Çıkar?

İngiltere Çalışma Vizesi başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde başvuru sahibine iletilebilmektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Almak İsteyenler Ne Yapmalıdır?

İngiltere Çalışma Vizesi almak isteyen bireyler, başvuracakları alt kategorinin başvuru şartlarını eksiksiz yerine getirmelidir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi 2019 Yılında Başvuru Evrakları Değişiyor mu?

İngiltere Çalışma Vizesi 2019 yılında başvuru için gerekli evrakları değişikliğe uğrayıp uğramayacağı İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkma sürecinde İngiliz makamlarınca belirlenecektir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Prosedürleri Nasıldır?

İngiltere Çalışma Vizesi başvuru prosedürleri ve başvuru işlemleri İngiltere vizesi konusunda uzman bireylerden destek alınmadığı sürece oldukça zor ve karmaşık süreçlerdir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizeleri Türleri Nelerdir?

İngiltere Çalışma Vizeleri, Tier-1, Tier-2 ve Tier-5 Vize türleri olarak üçe ayrılmış ve her birinin alt kategorileri ve farklı şartları bulunmaktadır.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzni Öğrenci Vize Türlerinden Hangisiyle Alınabilir?

İngiltere Çalışma İzni öğrenci olarak İngiltere’de bulunan Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi sahibi bireylerce alınabilecektir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzni Vizesi Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi ile Nasıl Alınır?

İngiltere Çalışma İzni Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi olarak almak isteyen bireylerin puan bazlı sistem içerisinde tamamlanması gereken evrakları titizlikle hazırlaması vize alma ihtimalini artıracaktır.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzni Nasıl Alınır?

“İngiltere Çalışma İzni nasıl alınır?” sorusunun cevabını İngiltere vize türleri konusunda uzmanlaşmış danışmanlarına danışarak öğrenebilirsiniz.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzni FM için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Çalışma İzni fm (Family Members) için de alınabilir ve FM için gerekli evraklar bireylerin durumuna göre çeşitlilik göstermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzni Ankara Antlaşması ile Alınabilir mi?

İngiltere Çalışma İzni Ankara Anlaşması ile alınabilmesi için belirli şartların sağlanması gereklidir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzni Alma Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere Çalışma İzni alma niyetinde olan bireyler başvuru prosedürlerini adım adım uygulayacak ve vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecek olan uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma İzinli Öğrenci Vizesi Hangisidir?

İngiltere Çalışma İzinli Öğrenci Vizesi, Tier-4 Vize türlerinden Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ve Çocuk Öğrenci Vizesi ile alınabilecektir.

Detaylara git!

İngiltere Vize Çalışma İzni Uzatılabilir mi?

İngiltere Vize Çalışma İzni uzatmak isteyen bireyler hangi vize türüyle başvurduğuna ve başvuru evraklarının tam olup olmamasına göre uzatma başvuru onayı alabileceklerdir.

Detaylara git!

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni Verir mi?

İngiltere Ogrenci Vizesi Calisma İzni veren vize türü Tier-4 vize türlerinden biri olan Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesidir.

Detaylara git!

İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere Geçici Çalışma Vizesi almak için Birleşik Krallık tarafından belirlenen vize başvuru şartlarının eksiksiz sağlanması gereklidir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma vizesi Kapsamında İngiltere’de Eğitim Almanın Avantajları

İngiltere çalışma vizesi kapsamında İngiltere’de dil eğitimi alarak veya çalıştığınız alanda mesleki İngilizce kursuna giderek hem İngilizcenizi geliştirmiş olursunuz hem de mesleki gelişiminize katkıda bulunmuş olursunuz.

Detaylara git!

İngiltere AB'nin İşsiz Vatandaşlarını Ülkede İstemiyor

Ne çalışmak ne de ikamet etmek için İngiltere vizesi almak zorunda olmayan Avrupa Birliği vatandaşları da artık İngiltere’yi oldukça rahatsız etmeye başladı.

Detaylara git!

Tier 2 &Tier 5 Sponsorluk Lisansı

Çalışma izni veren İngiltere vizesi olan Tier 2 ve Tier 5 vizelerini alabilmek için kayıtlı Sponsorluk Lisansı olması gerekir.

Detaylara git!

Tier 2 ve Tier 5 Vizesi Nedir, Kimlere Ne Gibi Fırsatlar Sunar?

Tier 2 vizesi nitelikli çalışan istihdam sağlanarak Birleşik Krallıkta çalışma fırsatı sunan bir İngiltere Çalışma Vizesi türüdür.

Detaylara git!

İngiltere'de Emekli Maaşı Ödemesinde Değişiklik

Nisan 2015'den itibaren emekli maaşlarında olan değişiklikle beraber İngiltere'de yaşayan emekliler birikmiş tüm maaşlarını birden çekme hakkına sahip oluyor.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vize Ücretlerine Zam!

Türkiye'den yapılacak İngiltere çalışma vize başvuru harçlarında önümüzdeki Nisan ayında artış olması bekleniyor. Özellikle yaz aylarında İngiltere'ye staj için gidecek öğrenciler bu tarihten önce başvuru yaparak zamın etkilerinden kaçınabilirler.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu için Şartlar Nelerdir?

Başvurulacak İngiltere Çalışma Vizesi türüne göre sağlanması gereken şartlar ve hazırlanması gereken evraklar değişkenlik arz etmektedir. Başvurulacak İngiltere Çalışma Vizesi türü ise İngiltere'deki çalışma şekline ve süresine göre farklılık göstermektedir.

Detaylara git!

İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında İngiltere'de çalışmak isteyen kişilerin başvuru esnasında sunması gereken evraklar İngiltere'deki çalışma planının türüne göre değişmektedir.

Detaylara git!